uTorrent 2.1 - z sieci pobierzesz wszystko

W sieciach P2P można znaleźć praktycznie wszystko. Aby jednak pobrać udostępniane materiały niezbędny jest odpowiedni program. Najlepiej taki, który ma duże możliwości, a jednocześnie nie obciąża systemu operacyjnego - na przykład uTorrent

uTorrent 2.1

uTorrent 2.1

uTorrent jest klientem sieci BitTorrent. To jeden z najpopularniejszych programów w tej grupie aplikacji. Program charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i jednocześnie bardzo dużymi możliwościami. Większość funkcji dostępnych w konkurencyjnych rozwiązaniach jest także wbudowana w uTorrenta. Program obciąża system operacyjny jedynie w minimalnym stopniu, co pozwala na normalną pracę na komputerze podczas pobierania danych.

uTorrent potrafi definiować priorytety na pobierane treści i zarządzać wykorzystywanym pasmem internetowym. Można w programie zdefiniować także reguły sterujące czasem pobierania danych. Aplikacja obsługuje transmisje szyfrowane i technologię Mainline DHT.

Polska wersja klienta dostępna jest po pobraniu ze strony programu dodatkowej paczki z plikami językowymi. Do dyspozycji użytkowników jest też pokaźna liczba skórek, za pomocą którym można praktycznie dowolnie modyfikować wygląd programu. Skórki można pobrać ze strony programu.

Pobierz: uTorrent 2.0 Build 17539 beta