uTorrent na Androida z nowym wyglądem w stylu Holo UI

Oficjalna aplikacja uTorrent od dawna jest dostępna w sklepie Google Play, ale dopiero kilka dni temu doczekała się aktualizacji wyglądu. Wygląd aplikacji został nareszcie przystosowany do wytycznych Google i interfejsu Holo.

Jedną z najpopularniejszych aplikacji do obsługi plików torrent na komputery stacjonarne jest uTorrent. Użytkownicy polubili aplikację ze względu na przejrzysty interfejs i mnogość funkcji. Nie bez znaczenia jest fakt, że uTorrent jest też lekkim programem, który nie zabiera zbyt dużo zasobów systemowych nawet na tańszych i słabszych maszynach. Aplikacja doczekała się też wydania na smartfony i tablety z systemem Android, ale do tej pory użytkownicy nie byli zbytnio zadowoleni z aplikacji.

Androidowa wersja uTorrenta była funkcjonalna, ale nie była najlepiej ocenianym programem ze względu na dość archaiczny interfejs. Jej twócy nie zdecydowali się bowiem na dostosowanie się do wytycznych Google i implementację pełnego interfejsu Holo, który został wprowadzony razem z premierą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Na szczęście twórcy zdecydowali się wreszcie na wykonanie aktualizacji. Od kilku dni dostępna jest nowa wersja uTorrenta na Androida, która wygląda w końcu nowocześnie.

Zobacz również:

  • Masz smartfona marki Realme? Sprawdź, czy Twój model posiada aktualną wersję systemu
  • Najlepsze darmowe programy do pobierania torrentów
uTorrent na Androida z nowym wyglądem w stylu Holo UI

Aplikację uTorrent można znaleźć w sklepie Google Play, gdzie dostępna jest za darmo. Można pobrać płatną wersję aplikacji uTorrent, która pozbawiona jest reklam. Kosztuje ona 9 złotych. Warto dodać, że na Androida można pobrać jeszcze jedną aplikację związaną z uTorrentem. Służy ona do zdalnej obsługi aplikacji zainstalowanej na komputerze stacjonarnym. Aplikację uTorrent Remote również można pobrać ze sklepu Google Play. Podobnie jak klient pozwalający na pobieranie torrentów, jest ona darmowa.