vivo S10 zadebiutuje z 64 MP potrójnym aparatem oraz odświeżaniem 90 Hz

W sieci pojawiło się nowe wideo, które rzekomo przedstawia najnowszy nachodzący smartfon vivo.

Źródło: 搞机阿森 / Weibo

Vivo V2130A pojawił się niedawno w TENAA, a dziś nowe wideo ujawnia, że telefon ten będzie nazywać się vivo S10e. Dodatkowo, dostajemy wgląd na to, jak wyglądać będzie wyspa potrójnych aparatów tego smartfona oraz jego trzy wersje kolorystyczne.

Co ciekawe, trio aparatów nie zawiera obiektywu peryskopowego, a z samego wideo nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Regularny klawisz zasilania jest również widoczny, sugerując, że przedni panel będzie wyświetlaczem OLED ze skanerem linii papilarnych pod wyświetlaczem. Leakster twierdzi, że zostanie on wyprodukowany przez Samsunga i będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz.

Zobacz również:

  • Vivo Watch 2 z premierą już w 2022 roku?
Źródło: 搞机阿森 / Weibo

Źródło: 搞机阿森 / Weibo

Wcześniejszy wpis w TENAA potwierdził, że przekątna ekranu tego smartfona będzie wynosić 6,44 cala, a rozdzielczość to Full HD+. Chipsetem będzie Dimensity 900, a bateria będzie posiadać pojemność 4000 mAh. Wymiary telefonu to: 7,59 mm grubości i 175 gramów wagi.

Ceny i dostępność zostaną ujawnione najprawdopodobniej dopiero po uruchomieniu vivo S10e, co powinno wydarzyć się już niedługo. Jeśli najnowsze plotki są prawdziwe, będzie jego cena zacznie się od około 1500 zł za wersję 8/128 GB.