watchOS 7.3 dostępny! Nowa tarcza to nie jedyna nowość.

Apple udostępniło przed chwilą najnowszą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 7.3. Oprogramowanie mogą pobierać posiadacze Apple Watch Series 3 oraz nowszych. Sprawdź, jakie nowości przygotowało Apple.

Apple rozpoczęło udostępniania aktualizacji watchOS 7.3. Najnowsza wersja systemu operacyjnego na zegarki Apple Watch trafi do Polski w okolicach godziny 19:00. Jakich nowości możemy spodziewać się po pierwszej aktualizacji zegarków Apple Watch w 2021 roku?

Apple Watch Series 6 z watchOS 7.3 z nową tarczą Unity
Źródło: 9to5mac.com

Apple Watch Series 6 z watchOS 7.3 z nową tarczą Unity

Źródło: 9to5mac.com

Najnowsze oprogramowanie to uaktualnienie rozwojowe, które wprowadza kilka nowych opcji. Najważniejszą z nich jest kolekcja tarcz Unity. Poza nią otrzymamy funkcje Time to Walk, którą Apple pochwaliło się wczoraj. Dodatkowo EKG na zegarkach Apple Watch Seres 4, 5 oraz 6 dostępne będzie w większej ilości krajów.

Firma Apple zdecydowała się na udostępnienie aktualizacji do watchOS 7.3 specjalnie 26 stycznia 2021 roku ze względu na inicjatywę Black History Month.

Nowa kolekcja tarcz Unity inspirowana jest kolorami flagi panafrykańskiej. Firma Apple w oświadczeniu prasowym przekazał, że tarcza zmienia się w ciągu dnia i jest interaktywna.

Wraz z kolekcją tarcz Unity do sprzedaży trafi nowy Apple Watch Series 6 sprzedawany z paskiem Black Unity Sport Band. W tej konfiguracji koperta będzie miała kolor Space Gray.

Apple deklaruje również, że watchOS 7.3 poprawia wydajność zegarków Apple Watch oraz eliminuje problemy z Centrum Sterowania oraz Centrum Powiadomień.

Tak, jak już wspominaliśmy aktualizacja pojawi się w Polsce 26 stycznia 2021 roku o godzinę 19:00 czasu lokalnego.

Źródło: 9to5mac.com