watchOS 8 - lista kompatybilnych modeli Apple Watch

Najnowsze wydanie watchOS 8 wprowadza odświeżoną aplikację Zdjęcia, nowe tarcze, tryb Focus i lepszą integrację z Apple Home. Sprawdź, czy oprogramowanie zainstalujesz na swoim zegarku Apple Watch.

Apple zaprezentowało kolejne główne wydanie systemu operacyjnego watchOS. Ósmej już wydanie główne pojawiło się na konferencji WWDC 2021 (zapoznaj się z naszą relacją).

watchOS 8

watchOS 8

W tym roku zegarki Apple Watch otrzymają niewielkie uaktualnienie, które wprowadzi kilka zmian. Mowa o nowej aplikacji Zdjęcia z możliwością łatwego tworzenia spersonalizowanych tarcz. Całość uzupełnia tryb Focus oraz aplikacja Mindfulness. W watchOS 8 znajdziemy również aplikacje treningową z nowymi typami treningów oraz ulepszone śledzenie snu.

Zastanawiasz się czy uaktualnienie trafi na Twój zegarek Apple Watch? Na szczęście mamy bardzo dobre informacje - Apple nie ucięło wsparcia dla żadnego urządzenia, które pracuje pod kontrolą watchOS 7. Oznacza to, że watchOS 8 zainstalujemy nawet na czteroletnim zegarku Apple Watch Series 3.

Poniżej znajdziesz listę wszystkich urządzeń kompatybilnych z watchOS 8:

  • Apple Watch Series 3
  • Apple Watch Series 4
  • Apple Watch Series 5
  • Apple Watch SE
  • Apple Watch Series 6
watchOS 8 - lista kompatybilnych modeli Apple Watch

watchOS 8 znajdziemy również na pokładzie zegarka Apple Watch Series 7, który zadebiutuje we wrześniu 2021 roku razem z iPhone 13.