Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter PC World i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami branży IT. Nasz nowy newsletter PC World oferuje codzienne aktualności, artykuły, recenzje, porady i wiele innych wartościowych treści!

Wpisz swój adres e-mail:


emisja codzienna

 

emisja tygodniowa

 

emisja tygodniowa

 

 

 

 

 


Subskrybenci list mailingowych mają w każdym momencie możliwość rezygnacji z otrzymywania listów elektronicznych dystrybuowanych przez PC World Online. Dostęp do bazy danych adresowych subskrybentów list mailingowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników IDG Poland S.A. na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521). Jednocześnie mając na uwadze dobro subskrybentów list mailingowych IDG Poland S.A. - wydawca magazynu PC World - zobowiązuje się do nie udostępniania oraz nie odsprzedawania osobom trzecim danych adresowych pozostających pod kontrolą firmy. W uzasadnionych przypadkach oraz o ile użytkownicy wyrażą na to zgodę dane adresowe używane są do wysyłania subskrybentom list mailingowych informacji o IDG Poland S.A. oraz materiałów promocyjnych od partnerów wydawnictwa.

Więcej informacji na temat subskrypcji list mailingowych znajdą Państwo pod adresem: http://www.idg.pl/newsletter_pomoc.html