7 tanich sposobów na mocne podrasowanie Twojego PC

Chcesz odświeżyć i usprawnić swój komputer? Spokojnie - nie musisz w tym celu wydawać większych kwot. Oto osiem pomysłów na to, jak dać mu drugie życie.

Foto: Kingston

Oczywiście nie ma to jak nowy sprzęt z wypasioną kartą graficzną - jak na przykład RTX 3070 Ti. Ale to kosztuje, a nie zawsze można sobie pozwolić na nowiutki sprzęt. Co robić w takiej sytuacji? Może okazać się, że wcale nie musisz wydawać większych kwot, aby używany przez Ciebie komputer nabrał wiatru w żagle i zaczął pracować zadziwiająco wydajnie. Tak, to naprawdę jest możliwe - dzięki opisanym w tym tekście sposobom. Każdy z nich to zmiana na lepsze, dzięki której podniesiesz komfort codziennego korzystania z komputera.

Oczywiście nie oczekuj cudów - nie da się zmienić starszej maszyny w monstrum mogące konkurować z wydajnością maszyn z procesorami Intela najnowszej generacji, ale jeśli komputer pracuje irytująco wolno, po jego podrasowaniu odczujesz różnicę. Dlatego nie wahaj się korzystać z pokazanych poniżej porad. Dla przejrzystości prezentujemy je w formie galerii. Zobacz, w jaki sposób możesz sobie pomóc!

Zobacz również:

  • Dysk twardy HDD - najlepsze oferty [04.07.2023]
  • Najlepsze dyski SSD 2023. Który dysk SSD M.2 kupić?
  • Dobry news na początek roku - pamięci DDR5 będą tanieć

Sposoby na podrasowanie komputera

Fot.: Unsplash


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: