ACDSee Pro - unowocześniona przeglądarka grafiki

Marka ACDSee znana jest prawie każdemu użytkownikowi komputera. Obecnie firma nie ma już tylu klientów co kiedyś, ale wciąż jest obecna na rynku i wciąż wydaje nowe programy do zarządzania grafiką.

Najnowsze dzieło tej firmy, ACDSee Pro, okazuje się być kolejną próbą odzyskania rynku, który został podzielony między kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu nowych graczy (dość wspomnieć tu chociażby o programach IrfanView, czy Google Picasa).

Aplikacja wciąż nawiązuje do tradycji. W zależności od tego, w jaki sposób zostanie uruchomiona, naszym oczom ukaże się różny widok okna. Mamy do wyboru widok przeglądarki, edytora graficznego lub eksploratora plików. Oczywiście w naszym filmie zaprezentujemy wszystkie trzy widoki.

Zobacz również:

  • Najlepsze programy do rysowania - darmowe i płatne [RANKING 2022]

W przeciwieństwie do wcześniejszych wersji z kolei, program wyposażono w kilka ciekawych narzędzi edycyjnych - narzędzie usuwania czerwonych oczu, szumu, poprawę histogramu i wiele innych. Sam sposób podglądu obrazów także wyewoluował. Od teraz będziemy mogli określać, jakiego typu pliki chcemy oglądać, dzielić je na kategorie według naszej oceny, parametrów, z jakimi zrobiono zdjęcie, wybranyh przez nas kategorii lub czasu wykonania fotografii.

Zapraszamy do naszego materiału filmowego, w którym przyjrzymy się bliżej najnowszej wersji dzieła ACDSee.

Pobierz ACDSee Pro 2.5.332 Photo Manager

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: ACD Systems

Data dodania: 2008-09-10

Rozmiar pliku: 36,4 MB

Nazwa pliku: acdseepro-2-5-332-en.exe

Licencja / cena: Trial

Platforma systemowa: Windows 2000/XP/Vista