AVS Disc Creator - Nagrywanie płyt za darmo

AVS Disc Creator, to jedno z mniej znanych narzędzi do przygotowywania i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-Ray. Aplikacja doskonale nadaje się jako podstawowe narzędzie do przygotowywania płytek z danymi, muzycznych składanek MP3, czy płyt DVD.

Niestety, program nie pozwala nam na nagrywanie płyt audio, płyt samostartujących, czy ustalanie zaawansowanych parametrów nagrywania.

Należy jednak mieć na uwadze, że jest AVS Disc Creator jest narzędziem darmowym, więc nie powinniśmy się po niej spodziewać zbyt wiele. Wciąż powinniśmy ją chwalić za fakt integracji z Windows, przez co możliwe staje się przeciąganie plików bezpośrednio na okno projektu oraz obsługę najnowszego standardu płyt Blu-Ray.

Co się tyczy samego nagrywania, program pozwala nam zapisywać stan projektu, aby możliwe było jego dokończenie w przyszłości. I tu ciekawostka, gdyż aplikacja pozwala nam nie tylko na zapisywanie widoku ekranu we własnym formacie. Możliwe jest zapisywanie kompilacji w postaci obrazu ISO, który następnie możemy załadować do programu ponownie i poddać dalszej edycji. Podobnie możemy zrobić także z obrazami płyt przygotowanymi w innych programach, o ile te zapisane zostały w formacie ISO bez żadnych modyfikacji.

Aplikacja nie wyróżnia się niestety szybkością. Dodawanie plików trwa dosyć długo. Szczególnie, gdy dodajemy całe katalogi, w których zapisaliśmy ogromną liczbę małych plików. Nie wyklucza to jednak aplikacji z roli programu do codziennej zabawy. Zapraszamy do pobierania i testów programów, a być może po pewnym czasie nie będziemy mogli się bez niej obyć przy przygotowywaniu krążków z naszymi ulubionymi zdjęciami, filmami, czy muzyką.

Pobierz AVS Disc Creator 2.1

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Online Media Technologies Ltd.

Data dodania: 2006-08-23

Rozmiar pliku: 5,61 MB

Nazwa pliku: AVSDiscCreator.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows 2000/XP/2003


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: