Adreso.pl - sprawdzamy możliwości serwisu

Adreso.pl to nowy gracz na rynku wyszukiwarek ofert nieruchomości. Portal pełni jednocześnie funkcję porównywarki ofert kredytowych i kont osobistych, chociaż te są raczej uzupełnieniem całości, a nie jedną z jego głównych domen.

Serwis powstał w atmosferze skandalu. Projektantom zarzuca się, że pisząc oprogramowanie strony, jawnie wzorowali się na innej wyszukiwarce ofert, tym razem samochodów, Wroom.pl (patrz: Czy Adreso.pl to plagiat Wroom.pl? ). Ocenę sytuacji pozostawiamy oczywiście czytelnikom oraz właścicielom obydwu portali. My postaramy się Państwu jedynie przybliżyć funkcjonalność strony.

Oprogramowanie strony pozwoli nam przeszukać aż 8 portali z ogłoszeniami jednocześnie. Wśród nich odnaleźć możemy tak popularne platformy, jak Allegro.pl, czy Gazetadom.pl, co powinno zagwarantować nam obfitość wyników i bogate opisy nieruchomości.

Zobacz również:

  • Microsoft partnerem Biura Informacji Kredytowej
  • WhatsApp – użytkownicy z Polski utracą dstęp do aplikacji? Zdecyduje Unia Europejska

Oferty przeszukiwać będziemy mogli nie tylko na podstawie ich nazwy. Możliwe stanie się także filtrowanie wyników ze względu na lokalizację elementu, będącego przedmiotem ogłoszenia, jego powierzchni, ceny, ilości pokoi, itd. Parametrów znajdziemy naprawdę wiele.

Co się zaś tyczy części finansowej portalu, posłużyć nam ona może do wyszukania najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, konta osobistego lub po prostu zorientowania się na rynku tych usług.

Przejdź na stronę Adreso.pl

Zobacz nasz wideoporadnik.