Ashampoo PowerUp - optymalizacja systemu z Ashampoo

Najnowsze dziecko programistów z Ashampoo to prawdziwy kombajn, jeśli chodzi o programy do optymalizacji i tuningu systemu. Aplikacja jest na tyle rozbudowana, że powinna zadowolić nie tylko początkujących internautów, ale nawet największych "wyjadaczy".

Czym wyróżnia się aplikacja na tle (często darmowych) programów o podobnym działaniu? Pierwszą i najważniejszą sprawą są profile. Funkcja ta pozwala nam jednym kliknięciem wyłączyć wybrane elementy systemu, w zależności od tego, czy chcemy przyspieszyć Windows, zwiększyć poziom jego bezpieczeństwa, czy też zbalansować obie te opcje.

Aplikacja oddziałuje nie tylko na system operacyjny. Pozwala nam ona konfigurować także zachowanie Office'a. W jaki sposób? Chociażby wyłączająć wysyłanie raportów do Microsoftu, czy zwiększając poziom zabezpieczeń Outlooka.

Opcje związane z prywatnością pozwolą nam ponadto bezpowrotnie usuwać pliki, kasować ciasteczka, czy pozostałości po zainstalowanych programach. Moduł diagnostyczny, natomiast, dostarczy nam pełnych informacji na temat używanych komponentów i wydajności maszyny.

Wszelkie zmiany wykonywane przez program możemy przywrócić, jeśli tylko okaże się, że powodują one zawieszanie się maszyny, czy nieprawidłową pracę programów.

Pobierz Ashampoo PowerUp 3.22

Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG

Data dodania: 2008-10-10

Rozmiar pliku: 4,46 MB

Nazwa pliku: ashampoo_powerup_3_322_sm.exe

Licencja / cena: Trial

Platforma systemowa: Windows 2000/XP/Vista