COMODO Registry Cleaner - rejestr dobrze poukładany

COMODO Registry Cleaner to dość proste narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru. Aplikcja ideą działania nawiązuje do bardziej znanej aplikacji swoich twórców - COMODO Antivirus. O ile oba programy nie oferują nam tego samego, to jednak oparte są o ten sam schemat budowy.

Program przyda nam się, jeśli zauważymy sporą utratę wydajności systemu, spowodowaną bądź to wadliwym oprogramowaniem, bądź ciągłym instalowaniem i deinstalowaniem programów. Dzięki niemu usuniemy zbędne wpisy z rejestru systemowego (klucze odwołujące się do nieistniejących lokalizacji, elementy bez podanej wartości, czy pozostałości po usuniętych aplikacjach firm trzecich).

Jak zapewniają autorzy, program w specyficznych warunkach może podnieść wydajność systemu nawet o kilka procent, skracając jednocześnie czas ładowania się systemu oraz dostępu do danych zapisanych w rejestrze.

Aplikacja jest darmowa do użytku niekomercyjnego. Dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej. Producent nie zapewnia oficjalnego wsparcia - wszelkie problemy rozwiązywane będą za pośrednictwem forum dyskusyjnego.

Pobierz Comodo Registry Cleaner 1.0.12.16

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Comodo

Data dodania: 2008-09-18

Rozmiar pliku: 3,19 MB

Nazwa pliku: CRC_Setup_1.0.12.16_2k_XP_Vista_Server2003_x32_x64.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows 2000/XP/2003/Vista/2008


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: