DVDFab 8.1.2 - niezbędnik do ripowania

DVDFab to kompletny zestaw narzędzi, który pozwala tworzyć obraz płyty DVD, Blu-ray, przeformatować zawarty na nich materiał do postaci obsługiwanej przez urządzenia przenośne. Ułatwia zgrywanie płyt z muzyką i filmami. Wbudowane w program narzędzia umożliwiają ominięcie zabezpieczeń przeszkadzających w zapisie kopii.

Werdykt PC Worlda
DVDFab 8.1.2

DVDFab 8.1.2

Doskonałe narzędzie do ripowania, kopiowania i konwersji materiału filmowego zapisanego na różnego rodzaju nośnikach i w różnych formatach. Zaawansowane opcje i duże możliwości ukryte zostały pod prostym i intuicyjnym w obsłudze interfejsem. Program zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Zalety

  • intuicyjna obsługa
  • wbudowane profile kopiowania
  • rozbudowane funkcje
  • obsługa różnych formatów
Wady

  • wysoka cena

Zobacz też

Cena: 50 dol.

Do pobrania: DVDFab 8.1.2

DVDFab to kompletny zestaw narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i duplikatów dowolnych płyt z muzyką czy filmami. Program obsługuje płyty CD, DVD i Blu-ray. Klonuje krążki chronione większością dostępnych zabezpieczeń. Wbudowane w aplikację funkcje pozwalają konwertować materiał wideo. Nie trzeba także instalować dodatkowych programów do wypalania płyt. Odpowiednie opcje wbudowane zostały w DVDFaba. Stosowne profile ułatwiają i przyspieszają proces tworzenia obrazów. Za ich pomocą błyskawicznie przekonwertujesz materiał DVD do formatów obsługiwanych przez urządzenia przenośne. Obsługiwane są konsole PS3, Xbox 360, telefony komórkowe, czy iPody. Podobną operację przeprowadzisz dla płyt Blu-ray. To jeden z pierwszych programów, który pozwala w szerokim zakresie tworzyć kopie 1:1 dysków Blu-ray i umieszczać je na płytach BD-R.

Zmiany w nowym DVDFab

Najnowsze wersje DVDFaba mają między innymi poprawioną wydajność. Program szybciej kopiuje dane i sprawniej je konwertuje. Dodano także kilka tłumaczeń do wersji językowych. We wszystkich zakładkach związanych z ripowaniem płyt pojawił się format 3D. Łatwiej tworzyć profile urządzeń. DVDFab obsługuje również telefony 3D od takich producentów jak HTC czy LG. Pojawiły się usprawnienia w formacie 3D SBS. Dodano kilka nowych mechanizmów obchodzących zabezpieczenia. Umożliwiają one kopiowanie danych korzystających z blokad opartych na Javie, program potrafi także obejść technologie ochrony, jakie zostały wprowadzone na płytach "Transformers: Dark of the Moon", "Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides", "Thor" czy algorytmy Blu-ray Disc Digital Rights Management (BD+) spotykane na przykład w "Star Wars". Profil zgrywania AVI umożliwia zapis plików większych niż 2 GB.

Wśród poprawek należy wymienić usunięcie błędów związanych z podglądem i zawieszaniem w trakcie kopiowania niektórych dysków Blu-ray. Prawidłowo działa już funkcja podziału danych, a DVDFab nie zamyka się niespodziewania w trakcie anulowania części operacji konwersji. Prawidłowo wyświetlane są elementy interfejsu dla funkcji podziału. Zaktualizowano także profile ripowania zaprojektowane dla różnych urządzeń. Nie zawieszają się produkty LG, nie ma już problemu z synchronizacją sygnału audio-video na Xboxie i braku dźwięku na konsoli PS3. Wbudowane zostały aktualizacje usuwające błędy napotykane podczas konwersji dźwięku DTS do AC3 czy otwierania dysków audio DTS-HD.

Wariant testowy DVDFaba działa 30 dni. Program ma polską wersję językową.