Digsby - komunikator, społeczności i poczta w jednym miejscu

Digsby to ciekawy projekt multikomunikatora, który nie tylko pozwala nam kontaktować się ze swoimi znajomymi skupionymi wokół różnych sieci, ale sprawdzać na bieżąco pocztę z naszych kont pocztowych oraz być na bieżąco z najpopularniejszymi światowymi serwisami społecznościowymi, jak FaceBook, czy MySpace.

Aplikacja łączy w sobie najlepsze cechy znanych nam komunikatorów internetowych. Obsługuje sieci AIM, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ oraz protokół rozmów FaceBooka. Dodatkowo programiści umożliwili jej połączenie z siecią Jabber, co interesować powinno nas najbardziej, gdyż dzięki temu będziemy mogli kontaktować się z jej pomocą także ze znajomymi z sieci Tlen, czy Gadu-Gadu.

Digsby pozwala nam utrzymywać także stały kontakt ze znajomymi, którzy, podobnie jak my, posiadają swoje profile w serwisach FaceBook, MySpace, Twitter lub LinkedIn.

Zobacz również:

  • Pojawiła się odświeżona wersja desktopowa WhatsApp

Mało tego, komunikator integruje się z serwerami poczty Google, Yahoo, AOL oraz wieloma innymi, wykorzystującymi do komunikacji protokół POP3 lub IMAP.

W naszym materiale filmowym przedstawimy wam najprostszy sposób na połączenie się z siecią Gadu-Gadu przy pomocy aplikacji Digsby.

Pobierz Digsby Build 18152

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Digsby

Data dodania: 2008-10-09

Rozmiar pliku: 14,99 MB

Nazwa pliku: digsby_setup.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows NT/2000/XP/Vista