G DATA TotalCare 2008 - Pełna ochrona komputera

TotalCare to całkiem nowe narzędzie G DATA Software - jednej z większych w Polsce firm zajmujących się ochroną antywirusową komputera. Aplikacja to uzupełnienie standardowego pakietu Internet Security o dodatkowe narzędzia do tworzenia kopii zapasowych danych i ochrony najbardziej drażliwych elementów systemu operacyjnego.

Dwa dodatkowe elementy, o które wzbogacono aplikację, to moduł G DATA Tuning, usuwający problemy związane z ustawieniami systemu operacyjnego oraz moduł G DATA Backup, którego zadaniem jest tworzenie kopii zapasowych plików zapisywanych lokalnie oraz, co powoli staje się standardem, na serwerach producenta.

Poza tymi dwoma programami wszystkie inne składniki pakietu pozostały bez zmian w stosunku do podstawowej odmiany Internet Security 2008. Nadal znajdziemy tu doskonały system ochrony antywirusowej, korzystający z dwóch cenionych silników wykrywających szkodniki. Mowa tu o silniku AVG oraz autorskim silniku firmy.

Wraz z całym pakietem instalowany jest także dodatek do przeglądarki internetowej WebFilter, blokujący zbędne i niebezpieczne treści z przeglądanych witryn.

Aplikacja to także zaawansowany system ochrony rodzicielskiej, pozwalający rodzicom mieć wpływ na to, jakie treści ich dziecko może przeglądać w sieci oraz ile czasu może spędzać ono tak przez internetem, jak i przed samym komputerem.

Mało tego! TotalCare to także skuteczny firewall, blokujący niepożądany ruch na naszym komputerze oraz jeszcze ciekawszy filtr antyspamowy, który jak się okazuje nie tylko filtruje niechciane przesyłki od pożądanych, ale też blokuje uruchamianie niebezpiecznych załączników i skryptów z wiadomości.

Pakiet rozprowadzany jest w wersji trial. Programiści dali nam 30 dni na sprawdzenie możliwości programu oraz przetestowanie jego skuteczności w wykrywaniu wirusów. Polecamy zapoznać się z aplikacją i sprawdzić, czy nie czas już zmienić nasego wysłużonego antywirusa.

Pobierz G DATA TotalCare 2008

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: G DATA Software Sp. z o.o.

Data dodania: 2008-05-13

Rozmiar pliku: 123,29 MB

Nazwa pliku: trsetup.exe

Licencja / cena: Trial

Platforma systemowa: Windows 2000/XP/Vista