Getjar Gold Apps. Płatne aplikacje z Marketu za darmo - legalnie

W Android Market jest już kilkaset tysięcy aplikacji i gier. Większość z nich to programy bezpłatne, ewentualnie okraszone reklamami. Jednak najlepsze z nich są często płatne od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych. Istnieje jednak możliwość pobrania niektórych z nich za darmo, i to całkowicie legalnie.


Obniżki w Android Market i Amazon AppStore

W sklepie Android Market niedawno 100 płatnych aplikacji zostało przecenionych na 33 grosze. Amazon Appstore, czyli alternatywny sklep z aplikacjami od producenta czytników ebooków i tabletu Kindle nie pozostał w tyle i przecenił dokładnie te same aplikacje co Google. Niestety sklep nadal nie jest on oficjalnie dostępny w Polsce, więc nie mamy możliwości zakupu przecenionych programów. Pogłoski o tym, że Amazon Appstore ma otworzyć się poza granice USA to okazały się one przedwczesne. Ale jest jeszcze jedno miejsce, gdzie możemy szukać aplikacji na swoje smartfony: sklep Getjar.

Getjar Gold Apps. Płatne aplikacje z Marketu za darmo - legalnie

Beautiful Widgets

Getjar Gold Apps na grudzień

Getjar to kolejna alternatywa dla Android Market, gdzie możemy znaleźć wiele przydatnych programów. Pisaliśmy o nim już wcześniej, gdy pojawił się w nim dostępny za darmo zestaw widżetów na Androida - Beautiful Widgets. W ramach świątecznych obniżek nie pozostał w tyle za Android Marketem oraz Amazon Appstore. W ramach promocji Getjar Gold Apps mamy możliwość pobrania bezpłatnie gier i aplikacji takich jak Age of Zombies, Beautiful Widgets, Fruit Ninja HD, Paper Camera, Smart Office czy Spashtop Remote Desktop. Programy z listy nierzadko są płatne w innych sklepach.

Jak pobrać aplikacje?

Pełną listę aplikacji znajdziecie na specjalnej stronie internetowej Getjar Gold Apps, przygotowanej specjalnie na grudzień. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich tytułów, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Nie jest niestety ona zbyt wygodna w nawigacji poprzez przeglądarkę na komputerze. Aby pobrać wybraną aplikację na swój smartfon należy zainstalować na swoim telefonie aplikację sklepu Getjar i znaleźć wybrany tytuł za jej pomocą. Trzeba się naklikać dużo więcej niż w przypadku Android Market, ale możemy dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy.