GoDealla - zakupy grupowe w jednym miejscu

Zakupy grupowe rozwijają się w Polsce tak szybko, że trudno nawet zapamiętać nazwy kolejnych powstających witryn. Nie chcąc przeoczyć jakiejś okazji, należałoby spędzić cały dzień przeszukując Groupon, MyDeal, Citeam itp. Na szczęście większość ofert można znaleźć w GoDealli.

GoDealla udostępnia wszystkie oferty w jednym miejscu, więc jest świetnym rozwiązaniem dla miłośników zakupów grupowych o dość ograniczonych zasobach wolnego czasu.

Polecamy:

Zobacz także:

Serwis ten to tzw. agregator zakupów grupowych. Znaczy to w praktyce, że codziennie pojawiają się w nim oferty zebrane z kilkudziesięciu portali. Korzystanie z serwisu jest intuicyjne i nie wymaga rejestracji. Po wejściu na stronę wybieramy miasto i kategorie. Wyświetlone oferty można sortować, a wybór którejś z nich oznacza przejście na stronę zakupów grupowych.

GoDealla (www.godealla.pl) wyróżnia się pozytywnie na tle innych agregatorów. Zawiera m.in. funkcję ukrywania ofert. Kliknięcie opcji Ukryj ofertę nie tylko usunie ją z pola widzenia, ale także nie pozwoli na jej wyświetlenie kolejnym razem. Po znalezieniu ciekawej okazji możliwe jest błyskawiczne przesłanie wiadomości o niej znajomym - poprzez serwisy społecznościowe lub e-mail. Witryna, z poziomu strony głównej, umożliwia sprawdzenie lokalizacji firmy oferującej promocję (np. restauracji).

Zobacz również:

  • Sklepy nie stosują się do dyrektywy Omnibus? UOKiK nasyła kontrole i weryfikuje

Jedną z zalet serwisu jest rozsyłany do użytkowników newsletter, który zawiera informacje o najnowszych okazjach w wybranym mieście. Możliwe jest także śledzenie promocji na "ścianie" swojego Facebooka.

Fakt, że jest to agregator innych stron, powinien zachęcić do większej ostrożności - GoDealla nie jest odpowiedzialna za swoje serwisy partnerskie. Przed nabyciem jakiegokolwiek kuponu na usługi warto więc przyjrzeć się witrynie, z której de facto skorzystamy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: