Hosting zdjęć - gdzie upload'ować zdjęcia?


FotoWrzut.pl

FotoWrzut.pl oferuje bezpłatny hosting zdjec, których może być maksymalnie siedem. Pojedyncze zdjęcia w formatach .jpg i .png mogą mieć do 3 MB wielkości, a jeśli wrzucasz archiwum .zip lub .rar, wówczas nie ma limitu zdjęć. Jeśli wrzuca się pojedyncze fotografie, można ustalić także zmianę ich szerokości w zakresie od 320 do 1600 pikseli. Każde zdjęcie po załadowaniu można opisać i dać mu tytuł.

Hosting zdjęć - gdzie upload'ować zdjęcia?

FotoWrzut.pl

Jednak uwaga - niektóre z tych funkcji dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników, o czym nie ma wyraźnej informacji na stronie głównej. Dopiero gdy kliknie się na napis zarejestruj się przed wrzuceniem (dodatkowe funkcje), można porównać różnice:

Hosting zdjęć - gdzie upload'ować zdjęcia?

FotoWrzut - porównanie funkcji

23 Photo Sharing

23 Photo Sharing to strona do wrzucania plików, która wymaga rejestracji. Konto jest bezpłatne i umożliwia wgrywanie do 1000 zdjęć w ciągu pierwszych dwóch tygodni korzystania z serwisu. Potem liczba ta spada, a jeśli ktoś zdecyduje się zapłacić 86 PLN, może przez 12 miesięcy wrzucać tyle fotek, ile tylko chce. Każdy użytkownik otrzymuje wygodne narzędzia do tworzenia albumów i galerii, a także liczne funkcje społecznościowe, dzięki którym może dzielić się swoimi fotografiami z całym światem.

Hosting zdjęć - gdzie upload'ować zdjęcia?

23 Photo Sharing

Ta strona do wrzucania zdjęć często określana jest jako "klon Flickr". Czy słusznie? Z pewnością wiele rozwiązań w tym serwisie jest podobnych do Flickra, jednak interfejs użytkownika z pewnością nie jest skopiowany z tego rozwiązania.