J. River Media Center - domowe centrum rozrywki

Aplikacja jest jednym z najlepiej rozbudowanych i najpopularniejszych centrów domowych multimediów w internecie. Wspiera nie tylko odtwarzanie filmów i muzyki, lecz także przeglądanie obrazów, pobieranie plików z sieci, nagrywanie i rippowanie piosenek z płyt CD i wiele innych.

Program jest nieustannie rozwijany od kilku dobrych lat. Programiści widocznie starają się, aby ich produkt był bezkonkurencyjny. Po części im się udaje, gdyż chyba ciężko będzie znaleźć w internecie drugi taki odtwarzacz multimediów, który domyślnie współpracuje z serwisem last.fm, integruje się aż z trzema niezależnymi sklepami z muzyką oraz posiada własnego menadżera pobierania plików z sieci (nie tylko plików muzycznych).

Aplikacja ponadto, od kilku wydań pełni także rolę przeglądarki grafiki, wspierając wszystkie najważniejsze formaty plików.

Dzięki zaś dodatkowym wtyczkom (które, mimo informacji na stronie producenta wtyczkami nie są) możliwe staje się także wykorzystanie programu w roli narzędzia do nagrywania płyt audio, zgrywania ścieżek z tychże płyt, synchronizacji danych z telefonami komórkowymi, tagowanie plików i wiele innych.

Jak wygląda zabawa z programem w praktyce? Zobaczymy na filmie.

Pobierz J.River, Inc.

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: RightMark Gathering

Data dodania: 2008-08-22

Rozmiar pliku: 17,21 MB

Nazwa pliku: MediaCenter120531.exe

Licencja / cena: Shareware

Platforma systemowa: Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista