Jak sprawdzić ile grałem w LoLa?

Chcesz wiedzieć ile czasu spędziłeś w grze? Grając w League of Legends od lat, warto zgubić rachubę.

Jak sprawdzić ile grałem w LoLa?

źródło: leagueoflegends.com

Riot Games nie oferuje oficjalnej usługi obliczającej czas, który spędziliśmy grając w LoLa. Na szczęście istnieją strony takie, jak WoL (Wasted on LoL), obliczające dni, godziny oraz minuty w grze, spędzone z naszą postacią. Wystarczy tylko wpisać nazwę, której używamy oraz wybrać serwer, aby zobaczyć wyniki. Dzięki temu, że strona nie wymaga logowania, możemy sprawdzić także czas gry naszych znajomych.

Jak sprawdzić ile grałem w LoLa?

Po załadowaniu strony otrzymujemy nie tylko informacje o ilości spędzonego w grze czasu, ale i przykładowe czynności, jakie moglibyśmy wtedy wykonać, np. ile książek zdążylibyśmy przeczytać. Możemy zobaczyć także ranking światowy, z którego wynika, że niektórzy poświęcili nawet dwa lata swojego życia na LoLa. Aktualni rekordziści to:

Jak sprawdzić ile grałem w LoLa?

Warto mieć na uwadze, że wynik może być niedokładny, zwłaszcza w przypadku najstarszych użytkowników. Serwis podsumowuje też nie tylko czas spędzony w LoLu, ale i w Teamfight Tactics, które jest oddzielnym trybem gry. Oto przykładowa plansza z wynikami użytkownika GaMBlerko, który w czasie spędzonym na granie, mógłby przebiec ponad 53 tys. kilometrów i obejrzeć 7,5 tys. filmów:

Jak sprawdzić ile grałem w LoLa?

Zobacz także: Skąd brać darmową muzykę do filmów - najlepsze, bezpłatne bazy muzyki

Zobacz również:

  • League of Legends - seria audiobooków przedstawiająca bohaterów gry
  • Twórcy LoL'a i Valorant tworzą własnego Steama. Debiut wkrótce