Jak tanio kupić Xbox Game Pass? Znamy świetny sposób

Podpowiadamy, w jaki sposób tanio zdobyć Xbox Game Pass na 36 miesięcy w 2022 roku.

Xbox Game Pass (fot. Microsoft/Damian Kubik/PCWorld.pl)

Jesteś nowym użytkownikiem konsoli Xbox i chcesz cieszyć się długim i tanim okresem Xbox Game Pass? Przedstawiamy sposób, w jaki możesz mieć dostęp do usługi przez 36 miesięcy w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy, że wykonasz kilka kroków przedstawionych poniżej. Możesz w ten sposób zaoszczędzić ponad 1000 zł.

Kupno kodów abonamentu Xbox Live Gold

W pierwszej kolejności musisz kupić trzy kody na 12-miesięczną subskrypcję Xbox Live Gold. Chcąc uzyskać jak najniższą cenę, możesz skorzystać z naszej porównywarki cenowej.

Zobacz również:

  • Xbox Game Pass 2022 - kompletna lista gier. Sprawdź, w co jeszcze zagramy w tym roku
  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [19.05.2022]

Aktywuj kody Xbox Live Gold

Po zakupie kodów Xbox Live Gold aktywuj je na stronie Xbox.com. Podczas aktywacji otrzymasz propozycję skorzystania z jednego, darmowego miesiąca. W tym przypadku zrezygnuj z tej opcji, ponieważ najdłuższy możliwy okres korzystania z Xbox Live Gold to 36 miesięcy, czyli tyle, ile uzyskasz wykorzystując swoje kody.

Aktywuj kody na stronie Xbox.com (fot. Damian Kubik/PCWorld.pl)

Aktywuj kody na stronie Xbox.com (fot. Damian Kubik/PCWorld.pl)

Zakup Xbox Game Pass Ultimate

Po aktywowaniu kodów na Xbox Live Gold czas przejść do zakupu subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Wszyscy nowi oraz niektórzy powracający użytkownicy mają możliwość zakupu Xbox Game Pass Ultimate w kwocie 4 zł na miesiąc. Dokonaj zakupu na stronie xbox.com.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł (fot. Damian Kubik/PCWorld.pl)

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł (fot. Damian Kubik/PCWorld.pl)

Konwersja Xbox Live Gold do Xbox Game Pass Ultimate

Podczas dołączania do Xbox Game Pass Ultimate zostaniesz poinformowany o konieczności dokonania konwersji Xbox Live Gold na Xbox Game Pass Ultimate. Po zatwierdzeniu, twoja 36 miesięczna subskrypcja Xbox Live Gold zmieni się na 3-letni dostęp do Xbox Game Pass Ultimate.

W ten sposób, płacąc, (w zależności od aktualnej ceny Xbox Live Gold) za około 680 zł zyskujesz dostęp do 36 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. W normalnych warunkach (pierwszy miesiąc 4 zł + kolejne 54,99 zł) musiałbyś zapłacić ponad 1900 zł.

Pamiętajcie, że powyższy poradnik dotyczy jedynie nowych użytkowników, którzy wcześniej nigdy nie korzystali z usługi Xbox Game Pass.

Zobacz także: Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje