Jaki program pocztowy wybrać?

Aktualnie na rynku mamy wiele programów pocztowych. Który z nich można uznać za znajlepszy i godny polecenia? Oto krótkie zestawienie najciekawszych propozycji.

Klient pocztowy już dawno przestał pełnić rolę tylko narzędzia do przeglądania korespondencji i bliżej mu aktualnie do organizera z możliwością obsługi poczty elektronciznej niż samego klienta z dodatkami.

Outlook.com - czyli następca Hotmaila to produkt świeży, jednak już sześć godzin od uruchomienia zarejestrowało się do niej ponad milion osób! Jako że nie tak dawno temu opisywaliśmy jego możliwości, nie ma sensu przepisywać tego samego, tak więc odsyłam do lektury TUTAJ. Nadaje się on doskonale zarówno do zastosowań prywatnych, jak i biznesowych.

Zobacz również:

  • Gmail zmieniony na stałe. I nic z tym nie zrobisz
  • Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować
  • K-9 Mail czyli taki Thunderbird dla Androida. Na iOS też będzie?

GMail - to w tej chwili jeden z dominujących programów pocztowych, cieszący się olbrzymim zainteresowanem i uznaniem na całym świecie, a jednym z czynników jego sukcesu jest między innymi powiązanie z usługami Google. Dlatego też możemy korzystać z Kalendarza, wyszukiwarki, a także Google+. Użytkowników tego klienta zaparaszam do porady na temat optymalnego wykrozystania aplikacji. Można polecić go zarówno dla domu, jak i firmy.

Jaki program pocztowy wybrać?

Gmail

Mozilla Thunderbird - wciąż rozwijany i ulepszany klient pocztowy, który jednak jest nieco w tyle za konkurencją. Jednak cały czas wychodzą do niego interesujące wtyczki i dodatki, znacznie zwiększające funkcjonalność programu.

The Bat! - to również ciekawa propozycja. Podobnie jak i poprzednicy dba ona o bezpieczeństwo użytkownika, chroniąc go także przed spamem. Nadto mamy tu takie ciekawe możliwości jak na przykład tagowanie informacji czy też możliwość stworzenia szablonów e-maili.

Jaki program pocztowy wybrać?

The Bat!

To cztery najpopularniejsze obecnie programy pocztowe. Warto zauwazyć, że dla osób używającyh dwóch lub więcej pojawiają się osobne porgramy, pozwalające zsynchronizować dane (jak np. książka adresowa) w jednym miejscu. Dobrym przykładem jest Outlook4Gmail, pozwalający na syncchronizację kontaktów pomiędzy tymi kontami.

Zapraszam naszych czytelników do dzielenia się opiniami na temat używanych przez siebie klientów pocztowych.