Konwertuj wszystko online

Może zamiast kilku instalowanych programów do konwersji wystarczy ci jedno narzędzie w Sieci? Online-Convert.com szybko i bezpłatnie konwertuje multimedia, dokumenty, a nawet archiwa zip.

Online-Convert.com jest bardzo dobrym narzędziem do konwersji, które warto zawczasu dodać do ulubionych lub zakładek.

Wejdź na stronę:

Zobacz też:

Online-Convert.com (www.online-convert.com) to sieciowa aplikacja do konwersji plików, która oferuje naprawdę duże możliwości. Obsługuje pliki graficzne, dźwiękowe, wideo, a także różne rodzaje dokumentów tekstowych i e-booków. Dla każdego formatu dostępne są specyficzne opcje konwersji. Na przykład pliki graficzne można przeskalować, zmienić kilka ustawień dotyczących koloru i nałożyć podstawowe filtry.

Narzędzie jest łatwe w obsłudze i można z niego korzystać bezpłatnie. Jedynym ograniczeniem jest rozmiar pojedynczego pliku (maksymalnie 100 MB). Każdy typ konwersji został dokładnie opisany w dziale FAQ (pol. najczęściej zadawane pytania).

Zobacz również:

  • Jak zmienić plik JPG w PDF? [PORADA]

Strona główna serwisu pozwala na wybór typu konwersji. Przykładowo, wybierając audio, w pierwszej kolejności należy podać format docelowy i kliknąć "GO". Następnie dodać plik z dysku (może to być też adres URL, także z YouTube'a!), zedytować kanały audio lub zostawić je bez zmian i wybrać opcję "Convert file". Konwersja piosenki zajmującej 5 MB z MP3 do WAV trwa dosłownie moment. Następnie rozpoczyna się automatyczne zapisywanie utworzonego pliku na dysku.

Konwerter spodoba się posiadaczom czytników elektronicznych, tabletów i smartfonów. Po pierwsze, doskonale przetwarza e-booki, udostępniając formaty wyjściowe, takie jak: ePub, FB2, LIT, LRF, MOBI, PDB, PDF i TCR. Po drugie, umożliwia szybką, dobrej jakości konwersję wideo do kilkunastu formatów, co istotne, również tych obsługiwanych przez urządzenia mobilne z iOS i Androidem, a także Nintendo DS., PS3, PSP, Wii czy XBOX 360.

Program posiada bogate opcje konwersji grafiki i dokumentów, a także możliwość zmiany prezentacji w animację Flash i kilku grafik w jeden plik PDF. Online-Convert.com służy też do szyfrowania i deszyfrowania danych. Używa kodów, takich jak: Adler32, Blowfish, Snefru i Whirlpool.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: