Morpheus PRO - wiele sieci P2P w jednym programie

Morpheus PRO to niegdyś jeden z najpopularniejszych klientów sieci P2P, opierający się nie tylko o własną sieć, Neonet, ale i inne bardziej lub mniej lubiane, jak Gnutella, Kazaa, iMesh, czy Grokster.

Aplikacja nie powala efektywnością. Mimo tego, że jeden plik może być obecny we wszyskich obsługiwanych sieciach, program umożliwia pobranie go tylko z jednej z nich. Mało tego, nie wykorzystuje w pełni możliwości danej sieci, skupiając się raczej na kompatybilności z innymi rozwiązaniami, aniżeli poprawianiem jakości połączenia.

Morpheus skupia w sobie, poza podstawowym klientem także moduł do odtwarzania plików multimedialnych, nawet tych, które pobrały się tylko w części. Dodatkowo umożliwia nam prostą konfigurację komputera, aby możliwe stało się udostępnianie muzyki w sieci lokalnej za pomocą protokołu DAAP, wykorzystywanego między innymi przez iTunes.

Monitor sieci w programie pozwala nam podejrzeć, jakie adresy IP próbowały się do nas w międzyczasie podłączyć, a moduł What's New pozwala ponadto przejrzeć listę ostatnio wybieranych wyszukiwań przez użytkowników.

Pobierz Morpheus 5.6.8.0

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: StreamCast Networks, Inc.

Data dodania: 2008-09-10

Rozmiar pliku: 5,94 MB

Nazwa pliku: morpheus_pro_free.exe

Licencja / cena: Adware

Platforma systemowa: Windows 2000/XP