Najlepsze nawigacje do Androida. Mapy Google, AutoMapa, Yanosik, Waze i inne


Navmii GPS

Najlepsze nawigacje do Androida. Mapy Google, AutoMapa, Yanosik, Waze i inne

Navmii GPS

Navmii GPS to darmowa nawigacja na Androida bez internetu, mająca dokładne mapy HD ponad 150 państw! Znajdziemy tu nawigację głosową z wygodnym wyszukiwaniem po kodzie pocztowym, mieście lub ulicy. Dużą zaletą są aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym, a także raporty od społeczności użytkowników.

Funkcja Znajdź moje auto pozwala zapisać położenia samochodu i wyznaczyć do niego trasę, co przydaje się zwłaszcza na dużych lub wielopoziomowych parkingach. Ta darmowa nawigacja offline Android cieszy się uznaniem milionów kierowców na całym świecie, warto więc spróbować, jakie ma możliwości.

Rysiek - antyradar i kamera

Najlepsze nawigacje do Androida. Mapy Google, AutoMapa, Yanosik, Waze i inne

Rysiek

Rysiek - antyradar i kamera zamienia smartfona w kamerę samochodową, umożliwia nagrywanie filmów z drogi oraz zapisanie trasy w logach GPS. Wyposażony w przejrzysty prędkościomierz, pozwalający kontrolować prędkość podczas jazdy, ostrzega przed fotoradarami, wypadkami, blokadami dróg, złymi warunkami pogodowymi oraz patrolami policji.

Dzięki technologii Community CB, Rysiek wykorzystuje informacje pochodzące z wielu źródeł, w tym kierowców i użytkowników CB Radia oraz NaviExpert. Aplikacja oferuje mapy z nazwami ulic i warstwą traffic w czasie rzeczywistym, prędkościomierz, informacje o obowiązujących ograniczeniach prędkości, a gdy wykorzystywany jest jako wideorejestrator, filmy nagrywane są w pętli, co znaczy, że starsze filmy są zastępowane przez nowsze, a więc nie musisz martwić się o brak miejsca.

Mapy i GPS Nawigacja — OsmAnd

Najlepsze nawigacje do Androida. Mapy Google, AutoMapa, Yanosik, Waze i inne

Mapy i GPS Nawigacja — OsmAnd

Mapy i GPS Nawigacja — OsmAnd to aplikacja open source do nawigacji, która do skutecznego działania używa szerokiej gamy otwartych danych mapowych. Wszystkie dane, zarówno map kafelkowych jak i wektorowych, mogą być przechowywane do późniejszego użytku, nawet w trybie offline. OsmAnd (nazwa to skrót od Open Street Maps Automated Navigational Directions) posiada wygodną możliwość wyznaczania tras, zarówno w trybie offline, jak i online, oraz funkcje nawigacji głosowej. Nawigacja dostępna jest w dwóch edycjach - płatnej i darmowej. Oczywiście w przypadku tej drugiej ma się nieco mniej możliwości, a konkretnie ograniczenia liczby pobrań map (7) oraz brak dostępu do POI z Wikipedii.

Aktualnie te właśnie mapy offline Android cieszą się największym uznaniem użytkowników na całym świecie. Większość z nich jest darmowa, mogą jednak pojawić się opcje mikropłatności. Jaka jest najlepsza nawigacja na Androida? Trudno o obiektywne podsumowanie, ponieważ każdy kierowca ma nieco inne wymagania i potrzeby, więc to, co znajdzie duże uznanie u jednego, niekoniecznie spodoba się drugiemu. Najlepiej przetestować je osobiście, a wybór można ograniczyć do wymienionych w tym tekście. Wówczas będzie wiadomo, która (najlepsza) nawigacja na Androida jest idealna dla Ciebie!

Sprawdźcie także ranking najlepszych kamerek samochodowych 2020.