Najlepsze plug-iny do Photoshopa


Flood

Info: www.flamingpear.com

Cena: 29 dol.

Najlepsze plug-iny do Photoshopa

Plug-in Flood umożliwia stworzenie realistycznego efektu powierzchni wody. Za pomocą suwaków dostroisz jej wygląd.

Znakomity, zaawansowany plug-in do tworzenia realistycznego efektu wody. Pozwala na wiele regulacji umożliwiając tym samym odpowiednie dostosowanie rezultatu. Możesz ustawić poziom powierzchni oraz perspektywę z jakiej ją oglądasz.

Suwakami określisz zachowanie wody, wyregulujesz wysokość i wzburzenie fal, a także dodasz refleksy i dopracujesz odbicie.

Zobacz również:

  • Microsoft i Adobe ujawniają swoje generatory grafik SI
  • Najlepsze programy do rysowania - darmowe i płatne

Plug-in kosztuje 29 dolarów. Możesz jednak korzystać z wtyczki za darmo przez 30 dni.

Grid Generator

Info: www.richardrosenman.com

Cena: bezpłatny

Najlepsze plug-iny do Photoshopa

Plug-in Grid ucieszy tych, którzy nie lubią samodzielnie rysować kratownicy. W dodatku efekt siatki możesz nałożyć na przykład na zdjęcie.

Plug-in Grid Generator to nieduża aplikacja, służąca do generowania siatek. Możesz dobrać rozmiar oczek siatki, jej kolor, a także sposób mieszania z tłem. Siatka może być jednolita kolorystycznie, albo przenikać się z otwartym w Photoshopie obrazem, dając ciekawe efekty. Tego typu narzędzie przyda się podczas tworzenia różnych graficznych projektów.

ChromaSolarize

Info: www.flamingpear.com

Cena: bezpłatny

Najlepsze plug-iny do Photoshopa

Oryginalne zdjęcie(z lewej). Po zastosowaniu plug-inu ChromaSolarize kolory fotografii stają się mało rzeczywiste i bardzo oryginalne(z prawej).

ChromaSolarize to jeden z darmowych plug-inów firmy Flaming Pear. Nie ma własnego interfejsu użytkownika, od razu aplikuje efekt do obrazu.

Warto go jednak zastosować. Dzięki niemu świat na fotografii staje się nierzeczywisty, odrealniony, widziany oczami istot z kosmosu.

Plug-iny Photoshopa nie tylko dla Photoshopa

Mimo iż opisane w tym artykule graficzne plug-iny określane są, jako plug-iny do Photoshopa, to często są również kompatybilne z innymi aplikacjami, na przykład z Corel Paint Shop Pro czy Ulead Photo Impact, a nawet... IrfanView. Nie musisz więc rezygnować z używania ulubionej wtyczki, jeśli na przykład okres testowy twojego Photoshopa ulegnie zakończeniu.

Z wtyczek do Photoshopa możesz też korzystać w Gimpie. W przypadku tego programu musisz najpierw zainstalować specjalną wtyczkę o nazwie PSPI, umożliwiającą korzystanie w z pluginów Photoshopa.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: