Nokia PC Suite - wszystko do Twojej Nokii

Nokia PC Suite to przygotowany przez producenta zestaw aplikacji do zarządzania, konserwacji i przeglądania zawartości telefonu komórkowego. Aplikacja została przystosowana do wszystkich telefonów marki Nokia, używanie jej z aparatami innych firm jest niemożliwe i może powodować błędy.

Aplikacja składa się z kilku niezależnych od siebie modułów. Dwa najważniejsze to monitor podłączenia telefonu oraz centrum zarządzania.

Pierwszy z modułów działa w tle non stop, sprawdzając, czy nie podłączyliśmy właśnie do komputera aparatu.

Zobacz również:

  • Nokia żyje i ma się dobrze. Samsung podał pomocną dłoń
  • Jaki aparat fotograficzny 2023: kompakt, lustrzanka czy bezlusterkowiec? Wybieramy najciekawsze modele

Drugi pozwala nam wybrać operację, jaką chcemy wykonać na podłączonym sprzęcie. Jakie operacje możemy wykonać na naszej komórce? Możemy między innymi wykonać backup wszystkich danych znajdujących się na niej, skopiować i zarządzać bazą kontaktów, wysyłać wiadomości z komputera, skonwertować muzykę i filmy, aby możliwe było ich odtworzenie na telefonie i wiele więcej.

Aplikacja jest w pełni darmowa. Producent aktualizuje ją na bieżąco, dodając wsparcie także dla najnowszych modeli swoich aparatów. Najważniejsze jest jednak to, że program obsługuje każdą komórkę bez względu na to, czy łączymy się z nią za pośrednictwem kabla, bluetootha, czy podczerwieni.

Pobierz Nokia PC Suite 7.0.8.2

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Nokia

Data dodania: 2008-08-21

Rozmiar pliku: 34,3 MB

Nazwa pliku: Nokia_PC_Suite_rel_7_0_8_2_eng_web.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows XP/Vista