PC Wizard - dowiedz się wszystkiego o swojej maszynie

PC Wizard 2008 to narzędzie diagnostyczne, które umożliwia nam sprawdzenie, jakie elementy wchodzą w skład naszego zestawu komputerowego. Aplikacja podaje szczegółowe informacje nie tylko na temat nieznanych urządzeń, lecz również sterowników, które go obsługują.

Aplikacja nawiązuje do znanego wszystkim narzędzia Everest. Nie dość, że dostarcza prawie tych samych informacji na temat maszyny, to jeszcze przeprowadza na komputerze te same testy (sprawdzenie przepustowości pamięci RAM oraz L1/L2, testowanie wydajności karty graficznej przy generowaniu obrazów 2D, ...). To jednak doskonała informacja dla większości z nas, bowiem Everest już od kilku wydań nie jest narzędziem darmowym.

Z pomocą programu dowiemy się nie tylko szczegółów na temat zainstalowanych urządzeń. Aplikacja umożliwia nam przejrzenie podsumowania dotyczącego konfiguracji systemu. Sprawdzimy, jak wyglądają wpisy w plikach Win.ini, System.ini, itp... Podejrzymy wartości BIOSu, przerwania komputera oraz listę uruchomionych procesów, wraz z informacjami o wykorzystywanych przez nie sterownikach i bibliotekach DLL.

Aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem dla domu. Sprawdzi się w przypadkach, gdy po świeżej instalacji systemu nie pamiętamy dokładnego modelu któregoś z urządzeń lub będziemy chcięli porównać możliwości naszej maszyny z wynikami przyjaciela.

Pobierz PC Wizard 2008.1.86

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: cpuid.com

Data dodania: 2008-09-22

Rozmiar pliku: 2,86 MB

Nazwa pliku: pcw2008_v186.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: