PhotoScape - darmowa obróbka zdjęć

PhotoScape to znakomity, darmowy program do przeglądania i podstawowej obróbki plików graficznych dostępny na platformę Windows. Zalety i wady programu przedstawiamy na filmie.

Przyjazny, darmowy i bardzo poręczny edytor zdjęć cyfrowych, który umożliwia poprawianie fotografii. Program może być wykorzystywany jako przeglądarka albumów, edytor oferujący podstawowe funkcjonalności (zmiana rozmiaru, zmiana barw i jasności, balans bieli, korekcja światła, obramowanie, dodawanie tekstu, przycinanie, zestawy filtrów, usuwanie efektu czerwonych oczu i inne).

Niechcący skasowałeś zdjęcia? Żaden problem!

Jeśli przez przypadek usunęliście zdjęcia z aparatu i pstryknęliście kilka nowych fotek, nie martwcie się. Jeszcze nie wszystko stracone. Pamięci flash są tak specyficznie skonstruowane, że prawdopodobnie uda wam się odzyskać nawet te fotografie, które z pozoru zostały już nadpisane.

Poradnik krok po kroku: "Jak odzyskać skasowane zdjęcia?"

Aplikacja obsługuje konwersję wielu zdjęć jednocześnie, tworzenie zdjęć panoramicznych, tworzenie animacji w formacie GIF, drukowanie, przechwytywanie ekranu, wybieranie koloru ze zdjęcia, zmiana nazw (również w trybie wsadowym), konwersja z formatu RAW do JPG.

Pobierz PhotoScape 3.2

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: MOOII TECH

Data dodania: 2007-06-28

Rozmiar pliku: 10,39 MB

Nazwa pliku: PhotoScapeSetup_V3.0.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: