Pobieranie z YouTube - jak ściągać filmy i muzykę bez kombinowania


Jak pobrać film z YouTube bezpośrednio na twardy dysk PC?

Dla systemu Windows zostało stworzonych kilkadziesiąt aplikacji pozwalających nie tylko na pobieranie plików z YT, ale również decydowanie o jakości pobranego klipu oraz umożliwiających jego konwersję bądź wydobycie samej ścieżki dźwiękowej.

Freemake Video Downloader pozwala na ściąganie klipów nie tylko z YouTube, ale również i ponad 40 innych serwisów z materiałami wideo. Freemake Video Downloader wyróżnia się szybkim pobieraniem (istnieje możliwość pobierania kilku plików jednocześnie), przy czym nie zabiera dużej ilości zasobów systemowych. Wystarczy tylko wkleić do okienka link, a następnie zadecydować, w jakim formacie ma zostać pobrany, czy przekonwertować do AVI, MKV, MP3, iPod, iPhone, PSP, itp. Można wybrać samo wyciągnięcie ścieżki dźwiękowej. Aplikacja posiada obsługę wideo HD (formaty: 4K 4096p, HD 1080p, HD 720p, 480p, 320p, 240p).

Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader

YTD Video Downloader to aplikacja pozwalająca na pobieranie filmików z Internetu. Choć nazwa programu może sugerować, że ściąga klipy tylko z YouTube, to jednak jego możliwości są o wiele większe - obsługuje także klipy na Facebooku, Yahoo i wielu innych stronach. Obsługa jest dziecinnie prosta - wklejamy w okienko link do strony, na której znajduje się dany film i klikamy OK. YTD Downloader posiada także opcję konwersji pobranych plików na formaty zgodne ze standardami obsługiwanymi przez PSP, iPhone czy też telefonami komórkowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest wbudowany odtwarzacz multimedialny, który umożliwia natychmiastowe obejrzenie pobranego materiału.

YTD Video Downloader

YTD Video Downloader

4k Video Downloader to program, dzięki któremu można pobierać klipy multimedialne z takich serwisów jak YouTube, Vimeo, itp. i zapisywać je na twardym dysku komputera. Użytkownik może sam wybrać jakość zapisu, a co ciekawe - wyodrębnić także ścieżkę dźwiękową do osobnego pliku. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość pobrania od razu całej playlisty z kanału, na którym znajduje się dany klip.