Problem z Gadu-Gadu- jak rozwiązać?

Gadu-Gadu w miarę rozwoju zyskiwało coraz więcej funkcji. Niestety, niekiedy okazywały się one całkowicie chybione i stanowiły niepotrzebne obciążenie. Jak pozbyć się niepotrzebnych funkcji aplikacji, przywracając jej prostotę użytkowania?

Potrzebny będzie nam do tego niewielki program – GG10 Tuner 2.3. Nie wymaga on instalacji na dysku twardym, a pozwala na usunięcie wszystkich zbędnych elementów, takich jak "Sklep" czy "GaduAIR". Po uruchomieniu ukazuje nam się okienko, w którym widzimy wszelkie możliwe do ukrycia rzeczy. Mamy tu osobno elementy związane z oknem kontaktów, osobno zaś - oknem rozmowy. Zaznaczamy te, które chcemy usunąć, a następnie klikamy OK. Uwaga - przed uruchomieniem aplikacji nasze Gadu-Gadu musi być wyłączone. Po zatwierdzeniu zmian zamykamy okienko. Po włączeniu komunikator będzie pozbawiony wybranych przez nas rzeczy. Możemy przywrócić je w każdej chwili, ponownie korzystając z tunera.

Problem z Gadu-Gadu- jak rozwiązać?

GG10 Tuner

Uwaga# - ponieważ narzędzie ingeruje w wewnętrzne ustawienia innej aplikacji, może być potraktowany przez nasze programy ochronne jako intruz. W takim wypadku należy dodać go do listy wyjątków.