Programy do konwersji multimediów


Konvertor

Programy do konwersji multimediów

Konvertor

Jako pierwszy w zestawieniu Konvertor - prawdziwy kombajn do konwersji. Pozwala na konwersję formatu ponad 2100 rodzajów plików, w tym obrazków, animacji, dźwięków, filmów i tekstu. Daje możliwość organizacji plików w zbiory i dodawanie do nich własnych opisów. Dodatkowo program posiada szereg funkcji, których nie znajdziemy w innych aplikacjach tego typu takich jak np. znaki wodne, a także narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu. Konvertor pozwala także na przeglądanie wszystkich multimediów we wbudowanym odtwarzaczu.

Digital Media Converter

Programy do konwersji multimediów

Digital Media Converter

Digital Media Converter to aplikacja służąca do konwersji materiału audio i wideo. Dzięki temu narzędziu możliwa jest zmiana formatu pliku z jednego na drugi. Aplikacja jest prosta w obsłudze i obsługuje najpopularniejsze rodzaje danych: AVI, FLV, MOV, MPEG-1, MPEG-2, DVR-MS, MPEG-4, VOB, 3GP, 3GP2, DivX, MP3, ASF, M4A, Ogg Vorbis (OGG),WAV i inne. Digital Media Converter umożliwia zaznaczenia wielu plików lub całego folderu i przekonwertowania ich jednocześnie na inny format - np. z WAV na MP3. Podobnie można wyszukać na dyskach konkretnych rozszerzeń. Ustawienia programu zapewniają użytkownikowi pełną kontrolę nad całym procesem. Niestety, wersja darmowa nie wspiera mp4 oraz formatów właściwych dla urządzeń przenośnych.

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]

Any Video Converter

Programy do konwersji multimediów

Any Video Converter

Any Video Converter to świetne darmowe narzędzie do szybkiej kompresji i konwersji plików wideo. Obsługuje między innymi DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI, MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, FLV i WMV. Aplikacja pozwala także na konwersję do formatu MP4 oraz na pobieranie filmów bezpośrednio z serwisów typu YouTube. Możliwe jest również automatyczne jednoczesne przekonwertowanie większej liczby plików do wybranego formatu. Any Video Converter pozwoli również na bezproblemowe przygotowanie plików dla telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Wbudowana opcja podglądu umożliwia obejrzenie filmu przed konwersją. Oprócz tego interesującą opcją jest możliwość tworzenia płyt DVD z własnym menu, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby do przygotowanego filmu dodać także własne napisy.

DVDVideoSoft Free Studio

Programy do konwersji multimediów

DVDVideoSoft Free Studio

DVDVideoSoft Free Studio to pakiet ponad czterdziestu darmowych programów. Podzielono je na osiem sekcji, w których wyodrębnić można sześć kategorii. W pierwszej znajdziemy aplikacje do pobierania klipów z YouTube, a także konwertery klipów z YT na formaty obsługiwane przez iPoda, DVD, PSP i do formatu MP3. Druga sekcja to programy konwertujące klipy na urządzenia przenośne (jak BlackBerry, Android, HTC), trzecia – konwertery pozwalające zmienić klip na flash, JPG, format zgodny z DVD i inne. Piąta sekcja Free Studio to bezpłatne aplikacje do tworzenia zrzutów ekranu, konwersji grafik, edycji plików audio i wideo, zaś daje użytkownikowi narzędzia do tworzenia i edycji zdjęć oraz filmów w 3D.

Movavi Video Converter

Programy do konwersji multimediów

Movavi Video Converter

Movavi Video Converter to aplikacja do konwersji plików multimedialnych. Posiada wsparcie wszystkich formatów plików. Można wykorzystać ponad 180 domyślnych ustawień formatów mutimedialnych i kodeków: DVD, HD video, QuickTime, Flash, HTML5, AVCHD, avi, mp4, mov, flv, mpeg, 3gp, 3gpp, mkv, m4v, vro, wmv, vob, dat, mpg, mod, ifo, asf, swf, qt, m2t, mts, itp. Movavi Video Converter umożliwia także wyciąganie ścieżki audio z klipu i korzystanie z wbudowanych opcji edytowania: dzielenia, obracania, dodawania znaku wodnego, stosowania filtrów, poprawiania jakość itp.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: