SUPERAntiSpyware - niszczyciel szpiegów

SUPERAntiSpyware to niezbyt ciekawa nazwa, jak na program do usuwania szkodników. Aplikacja nie oferuje także zbyt wiele. Jednakże dzięki temu, że występuje w dwóch odmianach, z czego jedna jest darmowa, może zdobyć sporą popularność w naszych domach.

Aplikacja w wersji pełnej, ładuje się domyślnie do pamięci wraz ze startem systemu i działa tak, jako strażnik, moonitorując naszą aktywnośc na bieżąco i powiadamiając nas, jeśli napotka na jakieś zagrożenie.

Co dokładnie skanuje aplikacja? Wyszukuje ona wszelkiego typu zagrożenia pozawirusowe (choć, jak zapewnia producent, radzi sobie także z usuwaniem najważniejszych typów wirusów), jak konie trojańskie, oprogramowanie spyware, adware i malware, wyszukuje programy przechwytujące naciskane na klawiaturze przyciski oraz usuwa ciasteczka, ingerujące w naszą prywatność.

Zobacz również:

Program zabezpiecza też przeglądarkę Internet Explorer przed podmianą jej ustawień, a także wykorzystuje skanowanie heurystyczne do wykrywania zagrożeń, których sygnatury nie pojawiły się jeszcze w bazie danych.

Pobierz SUPERAntiSpyware 4.21.1004 Beta

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: SUPERAntiSpyware.com

Data dodania: 2008-09-04

Rozmiar pliku: 6,33 MB

Nazwa pliku: SUPERAntiSpyware.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows 98/2000/XP/2003/Vista