Sklep internetowy „w pięć minut”


Sklepicom w nazwa.pl

Sklepicom to marka sklepów internetowych w nazwa.pl, czyli u jednego z największych dostawców usług hostingowych w Polsce. Podobnie jak u konkurencji, tutaj również masz do wyboru dwa warianty sklepu. Podstawowy, za 17,21 zł brutto miesięcznie, umożliwia sprzedaż do 2000 produktów zgrupowanych w 10 kategoriach, oferuje rozbudowaną integrację i umożliwia personalizację wyglądu sklepu. W obu planach taryfowych, twój własny sklep internetowy będzie dostępny również w wersji mobilnej.

Pakiet Sklepicom Pro umożliwia wprowadzenie nieograniczonej liczby pozycji towarowych w dowolnej liczbie kategorii, a ponadto oferuje obsługę wielu wersji językowych oraz walut, dodaje zaawansowaną integrację z Allegro oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL w cenie. Do wyboru masz 33 gotowe szablony wyglądu stron, zoptymalizowane do wyszukiwarek i dostosowane do wyświetlania także na niewielkich ekranach urządzeń mobilnych. W planie Sklepicom Pro jest także narzędzie Store Manager do zainstalowania na komputerze, które automatyzuje i ułatwia zarządzanie asortymentem oraz zamówieniami. Możesz też skorzystać z usług specjalistów z nazwa.pl, którzy stworzą indywidualny e-sklep ściśle pod twoje wymagania. Platforma Sklepicom oferuje przejrzyste analizy sprzedaży, możliwość zaawansowanego definiowania promocji i rabatów oraz prosty i funkcjonalny moduł obsługi zamówień.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [25.01.2022]

Pakiet hostingowy dołączony do sklepu w wariancie Sklepicom Pro obejmuje 100 GB powierzchni dyskowej oraz możliwość założenia nielimitowanej liczby kont e-mail dla właściciela i pracowników sklepu.

Sklep internetowy „w pięć minut”

Lista produktów w sklepie uruchomionym na platformie Sklepicom w nazwa.pl - na ilustracji widoczne opcje filtrowania i grupowania towarów.

Shoper.pl

Jak otworzyć sklep internetowy w Shoper.pl? W odróżnieniu od platform Click Shop i Sklepicom, obsługiwanych przez dostawców hostingu, Shoper.pl to platforma e-commerce stworzona i prowadzona przez krakowską spółkę DreamCommerce. Na platformie tej działa już ponad 10 tys. firm z różnych branż.

Usługa Shoper.pl dostępna jest w trzech podstawowych planach taryfowych: Złotym, Platynowym (najpopularniejszy) oraz Diamentowym, w cenie od 72–136 zł miesięcznie, z możliwością skorzystania z promocyjnego rabatu nawet do 70% (w pierwszym roku). Plany te różnią się liczbą produktów (od 10 do 50 tys.), które możesz wystawić w sklepie; tylko w pakietach Platynowym i Diamentowym dostępne są funkcje pełnej (dwustronnej) integracji z Allegro oraz moduł sklepu na Facebooku.

Mocną stroną platformy Shoper.pl są narzędzia do promowania sklepu (kupony, program lojalnościowy, bonusy) i integracja z serwisami społecznościowymi, w tym sklep na Facebooku, przycisk „Lubię to” na karcie towarowej czy możliwość zamieszczenia materiałów wideo w opisie produktu. Tego typu dodatki mogą mieć realny wpływ na prowadzony przez Ciebie handel internetowy!

W Shoper.pl do twojej dyspozycji jest ponad 30 różnych grafik i szablonów sklepu internetowego, choć jest to opcja dodatkowo płatna (399 zł). Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, możesz zamówić indywidualny projekt graficzny sklepu (od 2049 zł w wersji responsywnej). W ramach zlecenia Shoper.pl może przygotować szablon aukcji Allegro, skórkę newslettera, a nawet wysuwany widżet w serwisie Facebook.

Konsultanci Shoper.pl służą pomocą na każdym etapie tworzenia sklepu. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w bazie wiedzy, a dostępne materiały wideo pozwolą poznać obsługę sklepu krok po kroku. Możesz także zadzwonić lub wysłać e-mail z prośbą o pomoc.

Dla wymagających klientów Shoper.pl udostępnia plany taryfowe Premium (od 299 zł miesięcznie) z gwarantowanymi zasobami specjalnego serwera, indywidualnym adresem IP oraz certyfikatem SSL w cenie. W planie Premium 3 (999 zł miesięcznie) masz do dyspozycji konsultanta z Shoper.pl, który pomoże przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Sklep internetowy „w pięć minut”

Lista produktów w panelu zarządzania sklepem uruchomionym na platformie Shoper.pl. Na jednym ekranie zgromadzono informacje o pozycjach towarowych, stanach magazynowych, terminach wysyłki oraz cenie.