Sklep internetowy „w pięć minut”


Comarch ERP e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep to platforma sklepów internetowych, ściśle zintegrowana z dobrze znanymi wśród polskich przedsiębiorców systemami do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP (iFaktury24, Optima, XL oraz Altum). Z systemu ERP mogą być synchronizowane w sklepie m.in. kartoteki towarowe wraz z opisami, informacje o stanach magazynowych i rabatach. W drugą stronę możliwe jest automatyczne przenoszenie informacji o złożonych zamówieniach i danych do faktury, w tym danych klienta.

Zakładanie sklepu internetowego na platformie Comarch ERP e-Sklep jest możliwe także dla przedsiębiorców niekorzystających z oprogramowania Comarchu. Tym bardziej że oprócz mobilnej wersji sklepu oraz panelu do zarządzania nim dopasowanym do wielu typów urządzeń, Comarch ERP e-Sklep oferuje wiele ciekawych funkcji, do których należą: automatyczne powiadomienia SMS wysyłane do klientów sklepu z informacją o stopniu realizacji zamówienia, możliwość darmowego promowania towarów w galerii handlowej wszystko.pl, integracja z zewnętrznymi systemami i usługami, w tym FreshMail (prowadzenie kampanii e-mailingowych) oraz możliwość dowolnej modyfikacji wyglądu sklepu metodą przeciągania i wbudowanym edytorom HTML i CSS.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [20.01.2022]

Comarch ERP e-Sklep pozwala na uruchomienie sklepu na Facebooku, a dzięki integracji z tym serwisem społecznościowym istnieje także możliwość wyświetlenia w witrynie sklepu przycisków i boksów „Lubię to” komentarzy oraz logowania się właśnie przez Facebooka.

Usługa Comarch ERP e-Sklep dostępna jest w kilku planach taryfowych Light, Standard oraz e-Handel w cenie od 59 zł miesięcznie. Dla zaawansowanych klientów Comarch udostępnia wersję Enterprise, która umożliwia prowadzenie do pięciu sklepów korzystając z jednej bazy danych systemu ERP, z możliwością składania i realizacji zamówień w cenach netto, w wielu walutach, obsługą rabatów oraz tworzenia indywidualnych cenników dla wskazanych kontrahentów. Dodatkowo wersja Enteprise pozwala na prowadzenie sprzedaży na i poza obszarem UE oraz wyświetlanie stanów magazynowych z podziałem na cechy towarów (partie dostawy).

wszystko.pl to wirtualna galeria handlowa, w której każdy może porównać wiele ofert, korzystać z promocji i kupować swoje ulubione produkty po najniższych cenach. Dzięki niej możesz pokazać swój własny biznes internetowy milionom internautów. To wirtualne miejsce, w którym sprzedają użytkownicy systemów Comarch ERP, m.in. Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24 oraz użytkownicy Comarch ERP e-Sklep dla których jest to dodatkowy kanał sprzedaży i promocji swojego sklepu internetowego. Nie trzeba za to płacić - jednak trzeba posiadać zarejestrowane konta w usłudze Comarch ERP iFaktury24 lub posiadanie modułu Comarch ERP Optima Handel.

Sklep internetowy „w pięć minut”

Widok listy zamówień w panelu administratora sklepu Comart ERP e-Sklep. Można przeciągać kolumny, aby pogrupować zamówienia i zmienić układ wyświetlanych informacji.

IAI-Shop.com

IAI-Shop.com zachwala wysoką wydajność swojej platformy sklepowej, która pozwala miesięcznie obsłużyć nawet wiele tysięcy zamówień. IAI-Shop.com wyróżnia nieograniczone wsparcie techniczne oraz własny, profesjonalny dział webmasterów, który pomaga w pełni dostosować sklep do wizji klienta. Oprogramowanie IAI-Shop.com występuje tylko w jednej wersji (wszystkie funkcje dostępne są od razu), choć sklep może być hostowany na serwerze współdzielonym (abonament Cloud) lub dedykowanym serwerze wirtualnym (Dedicated Cloud).

W abonamencie Cloud płacisz 149 zł netto stałej opłaty miesięcznie oraz dodatkową kwotę w zależności od rzeczywistego obciążenia infrastruktury. W abonamencie Dedicated Cloud sam określasz, jakiej potrzebujesz wydajności serwera wirtualnego. Do wyboru masz także pakiety wdrożeniowe, w których ramach możesz zamówić indywidualny wygląd i układ sklepu, a konsultanci IAI-Shop.com zaimportują bazę towarów i klientów, zintegrują sklep z systemem ERP, a nawet przeszkolą pracowników.

IAI-Shop.com oferuje szereg unikalnych funkcji. Multishop pozwala na uruchomienie i zarządzanie wieloma sklepami w jednym panelu. Przydatną funkcją jest specjalny moduł „Zwroty sprzedanych towarów”, który ułatwia obsługę zwrotów, w tym ponowne przyjęcie towaru do sklepu. Klient może samodzielnie wygenerować niezbędne dokumenty zwrotu.

Platforma ułatwia ekspansje na zagraniczne rynki dzięki obsłudze walut obcych oraz mechanizmom integracji z zagranicznymi firmami kurierskimi, platformami zakupowymi, czy też systemami płatności. Ma wbudowane funkcje pozycjonowania sklepu w różnych wersjach językowych.

Jeśli używasz w firmie programu sprzedażowo-magazynowego, dzięki modułowi IAI Bridge sklep może zostać w łatwy sposób zintegrowany z Subiektem GT, WF-Mag, Streamsoft Prestiż, ERP Optima, ERP XL, Enova, SAP Business One i innymi systemami ERP. Zakres integracji jest szeroki i obejmuje m.in. synchronizację kartotek towarowych, przenoszenie zamówień, czy też księgowanie płatności.

Abonament Cloud przeznaczony jest dla niewielkich sklepów internetowych. Jeśli twój handel w internecie będzie kwitł, możesz przesiąść się na Dedicated Cloud, który kosztuje 799.00 zł netto miesięcznie. To rozwiązanie przeznaczone jest dla dużych sklepów. Istnieje także możliwość ustalenia indywidualnego abonamentu - w takiej sytuacji stawka ustalana jest indywidualnie. Taki abonament przygotowany został dla sklepów wymagających potężnej, indywidualnej infrastruktury.

Sklep internetowy „w pięć minut”

Sinfashion.pl to sklep rockowy z odzieżą obsługiwany na platformie IAI-Shop.pl. Witryna sklepu została zaprojektowana przez dział graficzny IAI-Shop.pl.