Sklep internetowy „w pięć minut”


RedCart.pl

RedCart.pl, który ma już 18 tys. klientów, oferuje trzy plany taryfowe: Silver (50 zł miesięcznie przy opłacie za 12 miesięcy), Gold (75 zł) oraz Platinum (125 zł), w którego cenę wliczono certyfikat SSL oraz możliwość prowadzenia sklepu na Facebooku. W ofercie firmy jest także specjalny pakiet Diamond bez limitów liczby produktów, zamówień czy dostępnej przestrzeni dyskowej serwera. W tym planie (250 zł to cena z rabatem 50%) otrzymasz wzór regulaminu sklepu oraz audyt SEO, który określi, czy twój sklep jest optymalnie przygotowany do sprzedaży w internecie.

Oprogramowanie RedCart ma ponad 450 funkcji i narzędzi. Do najciekawszych należą: możliwość zarządzania wieloma sklepami internetowymi z poziomu jednego panelu sprzedawcy, prowadzenie sprzedaży hurtowej B2B, integracja z hurtowniami i dostawcami w zakresie synchronizacji bazy produktowej oraz stanów magazynowych. Dzięki RedCart łatwo uruchomisz sprzedaż na Allegro, eBay, Świstaku, Amazon Marketplace, Google Merchant, Facebooku oraz dotrzesz do klientów przez porównywarki cen Skąpiec i Ceneo. Oprogramowanie oferuje niestandardowe rozwiązania, takie jak integracja z międzynarodowymi systemami szybkich płatności online, np. Sofort Banking i Skrill (MoneyBookers), systemami ratalnymi i leasingu online (Sandander, Grenke, Credit Agricole), czy też zagranicznymi porównywarkami cen (Twenga, Gooster, monitor.cz). Dzięki temu twój sklep internetowy będzie mieć od razu potężny zasięg, co równa się większym szansom na znalezienie dla niego klientów.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [26.05.2022]

Mocną stroną RedCart są także wbudowane narzędzia marketingowe. Swoich aktywnych klientów możesz nagradzać bonami oraz udzielać im indywidualnych rabatów. Program lojalnościowy pozwoli stałym klientom zebrane punkty wymieniać na nagrody. Jednocześnie rabaty możesz przydzielać na poszczególne produkty, kategorie lub ich producentów, a informacje o aktualnych promocjach i wyprzedażach przekazywać klientom za pomocą newslettera. Wbudowane narzędzia SEO, m.in. przekierowania 301, tworzenie własnych adresów URL (linków), czy plik z mapą sklepu dla Google pomogą uzyskać wyższą pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania, co daje kolejny bodziec do rozwoju Twojego biznesu online.

Sklep internetowy „w pięć minut”

Panel administracyjny sklepu RedCart. Na ekranie głównym zgromadzono skróty do funkcji związanych z zarządzaniem klientami i zamówieniami, kartotekami towarowymi oraz ustawieniami sklepu.

iStore.pl

iStore.pl to dobrze znana polskim sprzedawcom platforma sklepów internetowych. W kwietniu 2015 roku serwis zmienił właściciela, bowiem Allegro sprzedało iStore.pl spółce DreamCommerce, do której należy platforma Shoper.pl.

Najmocniejsze strony oferty to bogaty pakiet korzyści, obejmujący bonusy i zniżki na przesyłki czy promocję w Google Adwords i Ceneo, dwukierunkowe mechanizmy integracji sklepu z Allegro, wersję sklepu na urządzenia mobilne oraz narzędzia dla sieci społecznościowych, w tym sklep na Facebooku. iStore.pl oferuje dwa pakiety sklepów: Standard (w cenie 59,90 zł miesięcznie) oraz Biznes (99,90 zł), bez limitu liczby wystawianych w sklepie produktów, liczby administratorów oraz obsługą wielu wersji językowych i walut.