Szybki sposób na konwersję PDF do DOC

Wielu użytkowników potrzebuje czasem prostego konwertera plików PDF do dokumentów pakietu MS Word gotowych do edycji. Dobrym i szybkim rozwiązaniem może być aplikacja sieciowa Nitro PDF to Word. Narzędzie jest bezpłatne i pozwala też na konwersję do formatu RTF.

Konwersja PDF do DOC w trzech szybkich krokach.

Polecamy:

Programy do pobrania:

Aplikacji, które pozwalają na konwersję pliku *.pdf do łatwego w edycji formatu *.doc, jest oczywiście mnóstwo. IDG.pl poleca jednak Nitro PDF to Word.

Producent narzędzia jest też wydawcą profesjonalnego, płatnego programu do konwersji plików. Nitro PDF to Word jest jednak małą, bezpłatną aplikacją, która świetnie radzi sobie z różnymi typami dokumentami - jeśli tylko nie potrzebujesz konwersji na "masową skalę", powinieneś ją wypróbować.

Zobacz również:

  • Jak zmienić plik JPG w PDF? [PORADA]
  • Najlepsze programy do edycji PDF 2023

1. Wejdź na stronę PDFtoWord.com i wybierz plik PDF, który chcesz skonwertować.

2. Wybierz format pliku wyjściowego (*.doc lub *.rtf) i wskaż adres e-mail, na który chcesz otrzymać gotowy dokument.

Wkrótce otrzymasz dwa e-maile. Jeden z nich to zachęta do subskrypcji, jednak nie musisz jej uaktywniać. Drugi, to plik PDF, który wrzuciłeś do maszynki - w wybranym formacie DOC lub RTF.

Nitro PDF to Word radzi sobie ze skomplikowanymi plikami PDF. Oczywiście, efekt końcowy nie zawsze jest idealny - z sieciowych rozwiązań efekt jest chyba jednak najbliższy perfekcji.

Znacie jakieś ciekawe, bezpłatne sposoby na konwersję pdfów do *.rtf, *.txt lub *.doc?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: