Teen Spirit - trochę inny organizer muzyki

Teen Spirit to dość zaskakujący organizer muzyki. Aplikacja może pełnić jednocześnie rolę odtwarzacza, jak i narzędzia do zarządzania listą. Jej wielkim atutem jest fakt, iż sama uzupełnia dane piosenek o biografie artystów i okładki albumów, jednocześnie kategoryzując pliki według nazwy albumu i wykonawcy.

Program nie przyciąga swoim interfejsem. Jest czarny i pełno w nim kontrastów. Brak menu i pasków narzędzi także nie należą do atutów. Niektórym użytkownikom jednak, właśnie taki rozkład okna aplikacji może przypaść do gustu.

Dodając pliki do biblioteki muzycznej programu zauważymy zapewne, iż program automatycznie łączy się z internetową bazą danych w celu pobrania pełnych informacji o utworze i jego wykonawcy. Jest to o tyle ciekawe, iż w wolnej chwili, w czasie słuchania muzyki, będziemy się mogli zrelaksować, czytając biografię artysty, czy szukając informacji o nim w internecie (aplikacja automatycznie wysyła zapytania do serwisów Wikipedia, YouTube, czy AllMusic).

Prawdziwą gratką dla wyjadaczy muzycznych jest możliwość automatycznego wyszukiwania informacji o wykonawcy w serwisie ThePirateBay, znanym lepiej, jako największa wyszukiwarka torrentów. O ile sami autorzy programu nie namawiają nikogo do piractwa, o tyle wszyscy doskonale wiemy, w jakim celu znalazła się tam owa funkcja.

Aplikacja znajduje się obecnie we wczesnej fazie rozwoju. Nie wiadomo do końca, w jakim kierunku zmierzają programiści. Miejmy nadzieję, że wezmą przykład z najlepszych i uczynią z programu prawdziwe centrum cyfrowej muzyki.

Pobierz Teen Spirit 0.95d.857

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Artificial Spirit

Data dodania: 2008-10-03

Rozmiar pliku: 1,78 MB

Nazwa pliku: tssetup.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows NT/2000/XP