Tlen.pl - komunikator od O2.pl

Tlen.pl to, zaraz po Skype i Gadu-Gadu, posiadający największą liczbę użytkowników polski komunikator internetowy. Opiekę nad nim sprawuje znany większości portal O2.pl, który jest także właścicielem Tlenofonu - systemowi internetowych rozmów telefonicznych.

Aplikacja zdobyła swoją popularność głównie dzięki temu, iż pozwalała się łaczyć ze znajomymi, korzystającymi z protokołu Gadu-Gadu. Gdyby nie ten fakt, dzisiaj nikt by pewnie nie słyszał o Tlenie i jego funkcjach.

Program ma tą przewagę nad standarwodym klientem Gadu-Gadu, iż pozwala nam samym wybierać serwer, z którego chcemy korzystać przy połączeniach z GG.

Dodatkowo aplikacja integruje się z naszym kontem pocztowym na portalu O2, informując nas na bieżąco o nowej poczcie. Co jest związane z pocztą, to fakt, iż twórcy niestety nie oszczędzają nam przysyłania reklam na naszą skrzynkę, tak więc okazać się może, że w ciągu doby będziemy nawet kilkanaście razy informowani o nadejściu reklamy z O2.

Podobnie, jak inne komunikatory, także i tu możliwa jest wymiana plików, zmiana skórki, wyszukiwanie znajomych z katalogu. Jednakże Tlen proponuje nam nawet więcej. Wtyczki pozwalają nam przeglądać na bieżąco informacje ze stron portalu, wykonywanie darmowych rozmów między użytkownikami, bądź płatnych na telefony domowe i stacjonarne na całym świecie oraz na przeprowadzanie wideokonferencji z innymi użytkownikami Tlena.

Pobierz Tlen 6.00.3.62

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: O2.pl

Data dodania: 2008-09-08

Rozmiar pliku: 6,04 MB

Nazwa pliku: tleninst60362.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows 98//NT/2000/XP