TwistedBrush - trochę inny program graficzny

TwistedBrush, to nie kolejny klon Painta, ani tym bardziej PhotoShopa. Aplikacja, to artystyczny dodatek dla każdego użytkownika, ceniącego sobie kreatywność.

Aplikacja zawiera kilkadziesiąt unikalnych efektów pędzla, dzięki którym będziemy mogli namalować naprawdę ciekawy obraz.

Zresztą! Nie musimy wcale tworzyć rysunku od zera. Jeśli się postaramy, będziemy mogli z jego pomocą edytować już istniejące obrazy, dodając do nich grafiki imitujące słońce, chmury, czy pociągnięcia pędzla. Jeśli nie będziemy wiedzieć, w jaki sposób możemy wykorzystać narzędzie, z pomocą powinny nam przyjść przykładowe obrazy, znajdujące się na stronie producenta.

Zobacz również:

  • Najlepsze programy do rysowania - darmowe i płatne

Jeśli chcemy, możemy je także zaprzęc w roli filtra obrazów lub aplikacji do nakładania artystycznych efektów graficznych (rozmycie, pastele, usuwanie szumów). W ten sposób będzie stanowiło ono doskonałą alternatywę dla tak popularnych tytułów, jak PhotoFiltre, czy Paint.NET.

Niestety, aplikacja nie jest darmowa. Twórcy każą sobie za nią zapłacić... 119 USD, co w przeliczeniu na złotówki powinno wynieść nieco ponad 250 PLN. Trzeba więc naprawdę wielu godzin testów, aby przekonać się, czy warto nam będzie wydać tak wielką kwotę na narzędzie do rysowania.

Pobierz ALOAHA PDF Suite 3.1.1

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Pixarra

Data dodania: 2008-08-06

Rozmiar pliku: 13,19 MB

Nazwa pliku: tbrusha.exe

Licencja / cena: Trial

Platforma systemowa: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista