Tydzień Cyber Monday i Black Friday na Amazonie - nie przegap najlepszych ofert! [aktualizacja]

Cyber Monday, czyli Cyber Poniedziałek, już 20 XI! Z tej okazji Amazon przygotował dla Ciebie mnóstwo interesujących, niezwykle atrakcyjnych ofert! Dowiedz się, jak z nich skorzystać!

Cyber Monday - co to jest?

Skąd w ogóle wziął się Cyber Monday? Po raz pierwszy akcja tego typu miała miejsce w 2005 roku, kiedy to amerykańskie sklepy internetowe ogłosiły serię wyjątkowych promocji w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. Idea spodobała się użytkownikom i w 2006 roku w akcji brało udział już trzy razy więcej sklepów, a pomysł wprowadzono w życie również w Kandzie, Japonii oraz niektórych krajach Ameryki Południowej. W kolejnych latach pomysł na Cyber Monday rozprzestrzenił się na cały świat i biorą w nim udział zarówno mniejsze sklepy, jak i tacy giganci e-commerce, jak Amazon. Jak podaje Wikipedia: W cyberponiedziałek najczęściej kupowane są ubrania oraz obuwie, natomiast w czasie czarnego piątku w koszykach najczęściej pojawiają się urządzenia elektroniczne.

Oferty Amazon na Cyber Monday

Oferty Amazon na Cyber Monday

Cyber Monday na Amazon

Amazon nie tylko aktywnie bierze udział w Cyber Monday, ale również znacznie go wydłuża - czyli nie musisz stresować się jednego dnia i obawiać, że jakaś fajna promocja umknie Ci sprzed nosa. W Amazon Cyber Monday trwa cały tydzień! W tym roku odbędzie się w dniach 20 do 27 listopada, a nas tronie serwisu już dziś znajdziesz codzienne wyjątkowe oferty w ramach wielkiego odliczania do tygodnia ofert! Jednak w tym przypadku nie zwlekaj, ponieważ oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów!

Aby skorzystać z akcji do nabycie tanio dobrego sprzętu, po prostu zaloguj się na swoje konto Amazon, a następnie kliknij na zakładkę Odliczanie do tygodnia ofert Cyber Monday. Nastąpi przekierowanie na stronę, gdzie znajdziesz zarówno oferty aktualnie trwające, jak również nadchodzące - dzięki czemu możesz zaplanować bez problemu korzystne zakupy!

Gdy zjedziesz niżej na stronie, wówczas zobaczysz możliwość sortowania produktów po kategoriach oraz innych czynnikach - jak w przypadku normalnych zakupów. Jeśli natomiast chcesz mieć cały oferowany w promocji sprzęt technologiczny w całości przed sobą, odwiedź naszą stronę Tech Promocje, a konkretnie dział Sklep Amazon. Zebraliśmy w nim specjalnie dla Ciebie wszystkie ciekawe oferty, jakie pojawiają się na tej gigantycznej platformie sprzedażowej!

Tydzień ofert Cyber Monday

Rozpoczął się tydzień ofert Cyber Monday! Codziennie, już od szóstej rano co pięć minut nowe oferty i promocje. Nie zwlekaj - oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów. W związku z tym warto odrózniać od siebie dwa ich rodzaje:

Oferty błyskawiczne (lighting deal) - tutaj znajdziesz oferty dostępne tylko przez 6 godzin lub do momentu sprzedania ostatniej sztuki danego! Pod ofertą zobaczysz, ile procent towarów w atrakcyjnej cenie sprzedani oraz dokładny czas trwania promocji – jest to niezwykle istotna informacja z punktu widzenia publikacji ofert błyskawicznych.

Oferty błyskawiczne - spiesz się!

Oferty błyskawiczne - spiesz się!

Deal of the day to oferta dnia - tutaj sprzedaż rozpoczyna się o północy i trwa cały dzień lub do wyczerpania zapasów.

Oferta Dnia

Oferta Dnia

[AKTUALIZACJA]

Od północy trwa Black Friday, czyli szaleństwo zakupów w cenach nawet 80% tańszych, niż zazwyczaj!

Black Friday na Amazonie

Już od szóstej rano na Amazonie pojawiają się aż co pięć minut nowe oferty i promocje! Nie zwlekaj, oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów! Po zalogowaniu się na swoje konto zobaczysz, że pojawiła się nowa zakładka - Black Friday. To właśnie kliknięcie w nią przeniesie Cię na stronę najciekawszych ofert, gdzie znajdziesz zarówno aktualne, jak i błyskawiczne, a także możliwość podejrzenia nadchodzących - co pozwoli Ci na zaplanowanie tanich zakupów świetnych sprzętów!

Black Friday

Black Friday

Jeśli zainteresuje Cię któraś z nadchodzących ofert, kliknij na znajdujący się pod nią przycisk Obserwuj ofertę. Kiedy Twoja obserwowana oferta się zacznie, otrzymasz powiadomienia na telefon - musisz zainstalować na nim darmową aplikację Amazon. Umożliwia Ci to również możliwość szukania w serwisie przy pomocy aparatu w telefonie i korzystanie z ulepszonych filtrów i sugestii dotyczących wyszukiwania. Ponadto na każdej liście rezultatów wyszukiwania możesz kliknąć produkt i przeciągnąć do szuflady na samym dole ekranu, aby dodać go do Twojej listy zakupów.

Sponsored by Amazon