VPN Polska - jaki VPN wybrać w Polsce?

Myślisz o zakupie abonamentu na VPN? Zobacz, które sieci tego typu sprawdzają się w Polsce i dlaczego! Sprawdź, jakie są różnice w abonamentach i zdecyduj, który jest najlepszy dla Ciebie!


W zestawieniu tym uwzględnione zostały głównie sieci VPN, które mają interfejsy w języku polskim. Dzięki temu, niezależnie od stopnia znajomości języka angielskiego, każdy będzie w stanie optymalnie skonfigurować virtual private network pod swoje potrzeby. Niestety, we wszystkich zaprezentowanych przypadkach cennik uwzględnia tylko możliwość uiszczenia płatności w USD.

NordVPN

NordVPN to jedna z najciekawszych ofert VPN na rynku. Ta wszechstronna sieć VPN doskonale nadaje się zarówno do oglądania seriali, jak i bezpiecznych płatności, a także wymiany plików z innymi użytkownikami. Polecamy ją osobom, które przykładają naprawdę dużą wagę do bezpieczeństwa oraz anonimowości - stosowane jest tu podwójne VPN. Co to znaczy? Otóż tunel VPN tworzony zostaje w ten sposób, że ruch użytkownika kierowany jest na pierwszy serwer VPN, od niego idzie na drugi i dopiero z niego wychodzi ruch sieciowy. Oznacza to, że podwójnie zmienia się adres IP, użytkownicy cieszą się także wszystkimi korzyściami, jakie daje podwójne szyfrowanie.

Zobacz również:

 • Najlepszy VPN dla Linuxa [RANKING 2022]
 • Najlepsze smartfony z 5G do 1000 zł
 • Promocje na sieci VPN z okazji Black Friday. Wybierz najlepszą dla siebie!
VPN Polska - jaki VPN wybrać w Polsce?

Schemat działania podwójnego VPN

Jakiś minus? Niestety, nie jest to darmowy VPN. Jednak ceny są na tyle przystępne, że zakupienie jednego z abonamentów nie będzie wydatkiem drenującym domowy budżet. A obojętnie od wybranego, otrzymuje się cały zakres aplikacji NordVPN, całodobową obsługę klienta oraz szybką i nieograniczoną przepustowość łącza. Na jednym abonamencie może działać nawet 6 urządzeń jednocześnie! Konfiguracja VPN wyjaśniona jest na specjalnej stronie.

Dostępne są trzy plany taryfowe:

 • 1 miesiąc - 11,95 USD (42,54 PLN)
 • 6 miesięcy - 42 USD (149,52 PLN)
 • 12 miesięcy - 69 USD (245,64 PLN)

Możesz wykupić abonament NordVPN na tej stronie!

CyberGhostVPN

Streaming? Ominięcie cenzury i blokad geolokalizacyjnych? Dzięki CyberGhostVPN będzie to możliwe. I co ważne - w przeciwieństwie do większości konkurencyjnych rozwiązań, ta sieć VPN ma swoją wersję darmową, z której można skorzystać w każdej chwili - jednak kosztem oglądania reklam i nieco mniejszej szybkości transferu danych. Jej klient VPN to równocześnie ochrona antywirusowa - gdy próbujesz uzyskać dostęp do strony internetowej, CyberGhost sprawdza, czy jest ona dla Ciebie bezpieczna. Aby to stwierdzić, przeprowadza szybkie sprawdzenie URL w specjalnej bazie danych niebezpiecznych witryn. Klient VPNUtrzymuje połączenie przez cały czas, nawet gdy odejdziesz od komputera czy komórki. Nie musisz więc martwić się o swoje bezpieczeństwo, bez względu na to, czy jesteś w domu, w podróży, korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi lub gdy przesyłasz torrenty.

VPN Polska - jaki VPN wybrać w Polsce?

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN wykorzystuje wysoce specjalistyczne oprogramowanie, aby zbudować starannie zaszyfrowany tunel VPN pomiędzy urządzeniem a jednym z serwerów.

Dostępne dla użytkowników abonamenty mają bardzo przyjazne ceny. A konkretnie:

 • 1 miesiąc - 10,49 Euro (44,37 PLN)
 • 6 miesięcy - 35,40 Euro (149,74 PLN)
 • 2 lata - 69,60 Euro (294, 40 PLN)

Jeśli chcesz sufrować bezpiecznie po sieci, kup CyberGhost VPN na tej stronie!

Private Internet Access

Private Internet Access to kolejna sieć VPN, która posiada polską wersję językową. Daje dostęp do zablokowanych treści i serwisów, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa oraz anonimowości użytkowników. Jej zaletą jest wbudowanie zaawansowanej zapory ogniowej z filtrowaniem Projekt Netfilter, dzięki czemu blokowana są skutecznie niechciane połączenia w komputerze lub smartfonie. Oczywiście w tym przypadku połączenie VPN jest szyfrowane, a imponująca liczba ponad 3200 serwerów rozsiana po dwudziestu pięciu krajach świata.

VPN Polska - jaki VPN wybrać w Polsce?

Bramki Private Internet Access

Nie jest to darmowy VPN, nie ma także opcji przetestowania go bez opłat. Private Internet Access oferuje trzy plany taryfowe w bardzo rozsądnych cenach:

 • 1 miesiąc - 6,95 USD (24,74 PLN)
 • 6 miesięcy - 35,95 USD (126,70 PLN)
 • 12 miesięcy - 39,95 USD (142,22 PLN)

Jeśli chcesz wykupić dowolny abonament na Private Internet Access, możesz zrobić to na tej stronie!

IP Vanish

IP Vanish to sieć VPN, która nie posiada polskiej wersji językowej, jednak ma wiele atutów, przez które jest wartą rozważenia propozycją dla osób chcących zachować anonimowość podczas działań w internecie. Ruch wychodzący z tej sieci VPN ma "maskę" połączeń HTTPS, co może pomóc w przypadku niektórych zablokowanych witryn. Jeśli często korzystasz z metody wymiany plików p2p, IP Vanish umożliwi Ci anonimowe dzielenie się plikami (torrenting) bez żadnych ograniczeń i wpływu na szybkość transmisji danych. Ponadto maskowanie adresu IP nie następuje tylko raz, po wyjściu z serwera - może on być zmieniany co określony czas (minimalnie 45 minut). Do dyspozycji użytkowników zostało oddanych ponad 40 tysięcy adresów IP, a ponieważ jeden jest równocześnie dzielony przez kilka-kilkanaście osób, nie ma szans, aby wyśledzić właśnie Twoje poczynania - co dodatkowo gwarantuje szyfrowanie transferu danych za pomocą bardzo silnego algorytmu AES 256-bit.

VPN Polska - jaki VPN wybrać w Polsce?

IP Vanish

Chcesz wypróbować tego rozwiązania VPN? Niestety, nie ma nie za darmo. Musisz najpierw wybrać jeden z planów abonamentowych i za niego zapłacić - dopiero wówczas zostanie Ci udostępniona możliwość pobrania klienta. Przy każdej opcji abonamentowej masz całe siedem dni na zwrot pieniędzy w przypadku, gdy zmienisz zdanie i zrezygnujesz z tej sieci Virtual Private Network. A koszty nabycia abonamentu prezentują się następująco:

 • 1 miesiąc - 10 USD (35,60 PLN)
 • 3 miesiące - 26,99 USD (96,08 PLN)
 • 12 miesięcy - 77,99 USD (277,64 PLN)

IP Vanish kupisz na tej stronie!