WashAndGo - by Twój system był szybszy

WashAndGo to wcale nie taki stary program do okresowego czyszczenia systemu. Program skanuje przestrzeń dyskową, rejestr i wpisy w plikach aplikacji, aby usunąć z naszego komputera niepotrzebne śmieci.

Aplikacja działa na rynku, który już od kilku lat jest mocno nasycony. Nie może więc narzekać na brak konkurencji. Co za tym idzie musi się wśród nich czymś wyróżnić, aby skłonić użytkowników do wydania kilku groszy na program. W końcu podobne narzędzie mogliby mieć oni za darmo.

Tym co charakteryzuje aplikację jest jej modułowość. Z pomocą programu usuwać możemy bądź to wybrane obszary systemu operacyjnego, bądź wszystkie elementy, w których zwykły przebywać pliki-śmieci. Nie tylko budowa jest mocną cechą programu. Jest nią także wygląd i dobrze dopracowane rozmieszczenie elementów w oknie.

Napiszmy może trochę o możliwościach programu. Aplikacja pomaga nam usuwać tymczasowe pliki z kilku najważniejszych folderów systemowych. Zwalnia w ten sposób miejsce i usprawnia działanie narzędzi wyszukujących i indeksujących zawartość dysku twardego.

Poza usuwaniem tymaczosowych plików, narzędzie pozwala nam także analizować rejestr, odnajdując tak wpisy do nieistniejących i niepoprawnych elementów. Pomaga nam także porządkować adnotacje pozostawione przez źle działające instalatowy programów oraz usuwać ślady naszej działalności z przeglądarek internetowych i pakietów biurowych.

Dodatkowe wtyczki pozwalają nam także usuwać zablokowane pliki i foldery, bezpowrotnie wymazywać dane, pokazywać na wykresie analizę wykorzystania powierzchni dysku twardego, czy usuwać zainstalowane aplikacje.

Zadania możemy w programie zapisywać do wykonania w późniejszym terminie, dzięki obecności harmonogramu zadań lub wykonywać je wszystkie jednocześnie, dzięki modułowi 1-Click Cleaner.

Pobierz WashAndGo 10.2 pl

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Abelssoft

Data dodania: 2008-07-18

Rozmiar pliku: 38,91 MB

Nazwa pliku: washandgo.exe

Licencja / cena: Shareware

Platforma systemowa: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP