WirelessKeyView: jak sprawdzić zapomniane hasło do Wi-Fi?

Jeżeli zapomniałeś klucza zabezpieczającego do bezprzewodowej sieci, z której korzystałeś, nie panikuj. Pokażemy ci, jak sprawdzić hasło do WiFi za pomocą darmowego programu WirelessKeyView.

WirelessKeyView w łatwy sposób odczyta zapisany w naszym systemie klucz zabezpieczający. Program nie wymaga instalacji, a jego obsługa nie przysporzy nikomu trudności. Działa na systemach z rodziny Windows: XP, Vista i 7. Odnaleziony klucz można wyeksportować do plików txt/html/xml.

WirelessKeyView pokazuje tylko klucze, które znajdzie w naszym komputerze. Jeśli chcesz zatem dowiedzieć się, jak sprawdzić hasło do WiFi dla innych, znajdujących się w twoim zasięgu sieci, program WirelessKeyView ci w tym nie pomoże.

Aby odzyskać hasło do bezprzewodowej sieci należy pobrać program WirelessKeyView z naszej bazy programów (WirelessKeyView - Wersja 32bit / WirelessKeyView - Wersja 64bit), zainstalować go i uruchomić.

WirelessKeyView

WirelessKeyView

Hasło odnajdziemy w sekcji Klucz (Ascii).

Uwaga! Niektóre programy antywirusowe mogą mylnie wykryć w aplikacji WirelessKeyView zagrożenie niskiego poziomu (nazwane najczęściej WirelessKey/PassView/PasswordRevealer). W takim wypadku należy przed pobraniem WirelessKeyView wyłączyć tymczasowo ochronę antywirusową i włączyć ją ponownie - już po odzyskaniu klucza. WirelessKeyView jest w pełni bezpiecznym programem.

Skydrive

Skydrive


Zobacz również