Zdobądź 5GB darmowego miejsca od SugarSync

Czy nie byłoby fajnie mieć "magiczny" folder na komputerze, który automatycznie synchronizuje się z kopią zapasową tego folderu w Internecie, innymi Twoimi komputerami, Twoim telefonem komórkowym czy innymi urządzeniami?

Możesz w tym momencie myśleć o usłudze Dropbox, która oferuje dokładnie to, o czym napisałem. Jest to naprawdę świetna usługa, jednak jej ograniczenie to 2GB miejsca na Twoje pliki.

SugarSync weźmie te 2GB i doda 3GB (choć nie jestem najlepszy z matematyki wyliczyłem, że to łącznie 5GB). Dokładnie tak: każdy może zapisać się do darmowej usługi SugarSync i dostać 5GB miejsca.

Zobacz również:

  • Najlepsze darmowe i płatne programy do wykonywania kopii zapasowych 2022
  • Jak zamknąć swoje konto Facebook? [PORADNIK]

Zaraz po rozpoczęciu, wybierz foldery, które chcesz synchronizować. Wszystko zostanie skopiowane na Twoje bezpieczne konto, do którego możesz dostać się z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu (od urządzeń na Androidzie, Blackberry, iPhone i w zasadzie jakiejkolwiek innej platformy).

Innymi słowy, wszystko co zsynchronizujesz stanie się dostępne z dowolnego miejsca na świecie. Co więcej, SugarSync całkiem niedawno włączył obsługę wielu użytkowników naraz, zatem rozwiązanie wydaje się świetne dla biznesu, gdzie ustawiamy jacy użytkownicy mają mieć dostęp do naszego synchronizowanego folderu.

Osobiście polecam używanie SugarSync, jako rodzaju natychmiastowego systemu wykonywania kopii zapasowych w rodzaju "ustaw i zapomnij": zapamiętaj po prostu najważniejsze dane w "magicznym" folderze i voila, wszystko zachowuje się w mig.

Jak sądzicie, co powie Dropbox? Przebije 5GB od SugarSync?