cFosSpeed 5.01 - przyspiesz swój Internet

Każde łącze internetowe ma swoje ograniczenia. Można jednak zoptymalizować je tak, by wykorzystać jego możliwości do maksimum. Najlepiej zrobić to za pomocą programu cFosSpeed.

cFosSpeed 5.01 - przyspiesz swój Internet

cFosSpeed 5.01

cFosSpeed to program służący do przyspieszania pracy łącza internetowego. Aplikacja optymalizując ruch i parametry przesyłania danych powoduje lepsze wykorzystanie każdego połączenia i jego wydajniejsze działanie.

Narzędzie pozwala definiować priorytety pracy protokołów internetowych oraz aplikacji korzystających z połączenia z siecią. Użytkownik może polegać na domyślnych ustawieniach akceleratora lub samemu zdefiniować priorytety. Rozpoznawanie i zarządzanie protokołami w cFosSpeed realizowane jest na poziomie tak zwanej warstwy sieciowej numer 7, a nie na podstawie wykorzystywanych przez nie portów.

CFosSpeed sprawdzi się także jako menedżer pasma. Za jego pomocą można zdefiniować limity czasu korzystania z łącza, jak również limity pobranych danych. Po przekroczeniu limitu ruch może zostać zablokowany lub na ekranie pojawi się jedynie komunikat informacyjny. Statystyki wykorzystania łącza prezentowane są za pomocą przejrzystych wykresów. cFosSpeed może posłużyć także jako narzędzie do ochrony danych zapisanych na dysku. W program wbudowana została bowiem prosta zapora, która filtruje podejrzane pakiety.

Program dostępny jest w polskiej wersji językowej choć lokalizacja nie została przeprowadzona w całości. Aplikacja kosztuje 23 dolary, a z wersji demonstracyjnej można korzystać za darmo przez miesiąc.

Pobierz: cFosSpeed 5.01 build 1590 64 bit

Pobierz: cFosSpeed 5.01 build 1590.32 bit