Najlepsze TechPromocje

Tylko sprawdzone sklepy i produkty!

Nie czekaj z zakupami na promocje w marketach, poświąteczne wyprzedaże, akcje czyszczenia magazynów albo dni takie jak Black Friday czy Cyber Monday. Świetne okazje cenowe - jeśli wiadomo gdzie szukać - można znaleźć w każdym momencie roku.

W Strefie Okazji PCWorld prezentujemy najlepsze oferty sprawdzonych produktów technologicznych, jakie można znaleźć w Internecie. Wszystkie okazje, które tu umieszczamy, zostały wybrane przez specjalistów z redakcji - możesz więc mieć pewność, że kupisz solidny sprzęt w świetnej cenie. Jedna uwaga - okazje wyprzedają się dość szybko więc radzimy szybko decydować się na zakup!

Tech Promocje: Konsola

Sprawdź

KOnsola Sony PlayStation VR + PlayStation 4 Camera v2 + Gran Turismo Sport + VR Worlds

Sprawdź

Procesor Jednoukładowy procesor własny: x86-64 AMD „Jaguar", 8 rdzeni, niski pobór mocy

Karta graficzna AMD RadeonTM Graphics Core Next, silnik 1,84 TFLOPS

Pamieć RAM 8GB GDDR5

Pojemność dysku 500 GB

Napęd optyczny Blu-Ray 6xCAV, DVD 8xCAV

Łączność bezprzewodowa Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth® 4.0

Wejścia/Wyjścia HDMI, 2x USB 3.1, AUX, Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)

Sprawdź

Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości.

Sprawdź

Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Objętość nowej PS4 jest mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli konsoli, a jej waga została odchudzona o odpowiednio 25% i 16% w porównaniu do pierwszej (seria CUH-1000) i obecnej (CUH-1200) wersji PS4™.

Sprawdź

Dysk twardy: 1 TB

Rodzaj konsoli: Sony PlayStation 4

Rodzaj odtwarzanych płyt: Blu-ray