Najlepsze biurka dla graczy w 2021 [RANKING]

Biurko to podstawowy element wyposażenia gracza. Które wybrać i na co zwrócić uwagę?

Najlepsze biurka dla graczy w 2021 [RANKING]

Doskonale biurko to takie, które zapewni nam miejsce na sprzęt, wygodę i prawidłowy zakres ruchów, dzięki któremu wykorzystamy w grze maximum naszych umiejętności. Powinno być solidne i ergonomiczne. Jeżeli planujemy używać zacisków do monitora czy mikrofonu - wybierzmy konstrukcję metalową lub drewnianą, zamiast szklanej. Warto też zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje takie, jak rozwiązania do zarządzania kablami, frezowania i organizery, siatki i tace na listwy zasilające, dodatkowe gniazdka itp. Istotna jest również waga biurka, które powinno utrzymać cały sprzęt oraz jego wymiary, przede wszystkim wysokość pomagająca zachować prawidłową postawę ciała. W tym wszystkim nie zapominamy o wrażeniach estetycznych, w tym dodatkach typu listwy RGB.

Arozzi ARENA

Arozzi ARENA

Wysoka jakość, przestronność i wygoda.

Arozzi Arene występuje aż w sześciu wariantach kolorystycznych, co zapewnia nam możliwość wyboru i dopasowania biurka do wnętrza pokoju. Szeroka powierzchnia 160 cm x 82 cm zapewnia dużo miejsca, a do tego wykonana jest z trwałej płyty MDF pokrytej wymienną matą z mikrofibry, która pełni rolę podkładki pod mysz. Dzięki temu jest łatwe w czyszczeniu i wodoodporne. Blat ma w sobie trzy otwory oraz siatkę pod spodem, co pozwoli nam zarządzać kablami i sprawić, że biurko będzie wyglądać estetycznie. Metalowe nogi umożliwiają regulację w zakresie 10 cm. Biurko jest stabilne i solidne.

Arozzi ARENA - pełna recenzja »

Thermaltake Level 20 Battle Station

Thermaltake Level 20 Battle Station

Nowoczesne rozwiązania i profesjonalizm.

Thermaltake Level 20 BattleStation również posiada pełnopowierzchniową podkładkę pod mysz. Jego wymiary to 165 cm x 75 cm. Biurko jest regulowane elektrycznie od 75 cm do 110 cm wysokości, co oznacza, że możemy je podnosić z pozycji siedzącej do stojącej. Do jego obsługi wykorzystujemy 6-przyciskowy kontroler z wyświetlaczem, które zapamiętuje nasze ustawienia. Maksymalne obciążenie biurka to 150 kg. Level 20 RGB BattleStation oferuje 8 dynamicznych efektów świetlnych z 16,8 milionami kolorów RGB i 20 strefami oświetlenia, którymi można sterować za pomocą oprogramowania iTAKE. Biurko posiada półki na kable oraz oferuje miejsce na obudowę typu full tower i system wielu monitorów.

Thermaltake Level 20 Battle Station - pełna recenzja »

Huzaro Hero 7.0

Huzaro Hero 7.0

Wzmocniona i narożna konstrukcja dla Twojej wygody.

Efektowny design i konstrukcja narożna - tym wyróżnia się Huzaro Hero 7.0. Powłoka biurka pokryta jest wytrzymałym materiałem Carbon Flex, co sprawia, że zaokrąglone blaty z HDF PCV są grubsze (15 mm) i solidniejsze. Aluminiowe nogi umożliwiają regulację. Biurko zawiera wlot na przewody, uchwyt na słuchawki, uchwyt na napoje oraz jest odporne na zarysowania i zabrudzenia. To idealny wybór dla graczy z większą ilością sprzętu.

Huzaro Hero 7.0 - pełna recenzja »

Pro-Gamer D2000 LED

Pro-Gamer D2000 LED

Ergonomia, stabilność i praktyczność.

Pro-Gamer D2000 LED zapewnia pełną swobodę ruchów. Ma ciekawy i przydatny nocą moduł LED oraz uchwyty na kubek i słuchawki. Rama nośna i nogi wykonane są z wysokiej jakości stali, a powierzchnię blatu pokryto wytrzymałym laminatem. Pod spodem znajdziemy także półkę na kable. Wymiary biurka to 113 cm x 62 cm. W zestawie otrzymujemy uchwyt na pady z hubem USB. To praktyczny wybór do nieco mniejszych pomieszczeń.

Pro-Gamer D2000 LED - pełna recenzja »

Sofotel LED Crit

Sofotel LED Crit

Design, wygoda i wytrzymałość.

Sofotel LED Crit to designerskie biurko z podświetleniem LED sterowanym pilotem, które może zmieniać kolory. Mamy tutaj stabilny, metalowy stelaż i gruby, wytrzymały blat o wymiarach 120 cm x 60 cm, czyli w sam raz do niezbyt przestronnego pokoju. Wysokość biurka to 75 cm. Całość blatu pokryto odporną na zarysowania karbonową powłoką oraz zaopatrzono w stojak na pady i uchwyt na słuchawki. Regulowane nóżki i system zarządzania kablami to dodatkowe atuty.

Sofotel LED Crit - pełna recenzja »