Prezent: Pobierz Winx DVD Ripper Platinum z pełną licencją za darmo

Czas świąt może nadwyrężyć portfel, bez względu na to, czy kupujesz prezenty dla siebie, czy dla kogoś innego. Jednak firma Digiarty Software zrobiła coś, aby złagodzić brzemię finansowe znakomitym prezentem którym jest program WinX DVD Ripper Platinum. Korzystając z tej ograniczonej czasowo okazji, możesz dostać bezpłatny egzemplarz tego bogatego w funkcje programu do ripowania, który ma wszystko to, co ma pełna wersja i pozwala zaoszczędzić przy aktualizacji do nowej wersji. W ramach tej promocji firma Digiarty oferuje również pełną wersję z dożywotnimi, bezpłatnymi aktualizacjami za cenę nawet 80% niższą od katalogowej.Dlaczego potrzebujesz programu WinX DVD Ripper Platinum?

Oczywiście niektórzy wybiorą bezpłatną aplikację do ripowania DVD taką jak Handbrake lub DVD Shrink , aby uniknąć dodatkowych opłat. Ale teraz, gdy każdy chce dostać jak najwięcej za każdą wydaną złotówkę, szansa otrzymania komercyjnego produktu za darmo nie może być bardziej kusząca. To oprogramowanie może również pochwalić się funkcjami, którym darmowe wersje nie mogą dorównać, takimi jak zaawansowane rozkodowywanie, błyskawiczne ripowanie i łatwość obsługi. W pewnym sensie jest to odpowiedź, dlaczego program WinX DVD Ripper Platinum znalazł się na szczycie wielu rankingów najlepszego oprogramowania do ripowania DVD i tworzenia kopii zapasowych, zgodnego z systemem Windows 10.

Aby mieć pewność, że audiowizualny urok oryginalnego dysku DVD zostanie dokładnie i w mgnieniu oka przeniesiony na kopię, program WinX DVD Ripper Platinum jest wyposażony we wiele najwyższej klasy technologii, takich jak Super Encode Engine, technologia hyperthreadingu, mechanizm usuwania przeplotu “Yadif Double Frames” i mechanizm zapewnienia wysokiej jakości. Wystarczy powiedzieć, że WinX jest mistrzem pod względem prędkości i jakości.

Jeśli nie wiesz co zrobić, aby zripować DVD do formatu zgodnego z urządzeniem Surface Pro 4, iPhone 6S lub Samsung Galaxy S6, to oprogramowanie rozwiąże twój problem. Dzięki ponad 350 wbudowanym profilom ripowanie DVD do urządzeń Apple (iPhone, iPad, iPod, Apple TV, iTunes), Android (Nexus, Samsung, HTC, Kindle Fire) i Microsoft (Windows Phone, Surface, Xbox), nie wspominając już o urządzeniach Chromecast, Sony i Nokia, jest tak łatwe, jak zabranie dziecku lizaka.


Od strony wyjściowej WinX DVD Ripper Platinum oferuje lawinę formatów wideo oprócz ponad 350 gotowych profili do różnych urządzeń. AVI, MP4, H.264, MPEG, WMV, MOV, FLV i M2TS to tylko kilka z najczęściej używanych formatów. Dzięki takiej dużej liczbie dostępnych formatów, możesz zrobić więcej z uzyskanym plikiem wideo, na przykład przesłać do serwisu YouTube, edytować go i udostępniać innym osobom.

Oprócz ripowania dysków DVD w systemie Windows 10, tylko program WinX DVD Ripper Platinum oferuje 4 wyjątkowe tryby tworzenia kopii zapasowych dysków DVD:

  1. Klonowanie dysku DVD do obrazu ISO;
  2. Replikacja DVD do folderu z zachowaniem aspektu 1:1;
  3. Skopiowanie głównej treści tytułu na dysku do odtwarzania w komputerze PC, urządzeniu PS3, PS4, Xbox itp.;
  4. Pełna kopia tytułu DVD do wielościeżkowego pliku MPEG2 z całym materiałem wideo/audio/napisami.

Biorąc wszystko pod uwagę, WinX DVD Ripper Platinum jest niezbędny każdemu, kto ceni sobie swoją kolekcję DVD. Zważywszy, że teraz możesz dostać ten program do DVD bez wydawania fortuny, to właściwie musiałbyś znajdować wymówki, żeby sobie nie sprawić najlepszego programu do ripowania DVD dla systemu Windows 10.

Pobierz darmowy egzemplarz, zanim okazja minie »