Porady
Rankingi
Produkty
Wiadomości
Artykuły
Download
Tematy
Audio
Drukarki
Fotografia
Gry
Kamery sportowe
Laptopy
Projektory
Routery
Smartfony
Serwery NAS
Tablety
TV
WiFi
VR
Monitory
Hosting
Bezpieczeństwo
Mała Firma
Gorące tematy:
Najlepszy VPN 2021
Najlepszy antywirus 2021
Android 11
Android 12
Xbox Series X
PlayStation 5
iPhone 13
Strona główna
Temat
konfiguracja
Temat: konfiguracja
Porada
Jak sprawdzić czy mikrofon działa i jak go ustawić?
Jak poprawnie skonfigurować bezprzewodowe Android Auto [PORADNIK]
iOS 14.3 z nowym systemem konfiguracji - co się zmienia?
iOS 14.3 z nowym systemem konfiguracji - co się zmienia?
Nadchodząca wersja iOS 14.3 przyniesie zmiany w sposobie konfiguracji nowych urządzeń. Dotyczą one głównie Unii Europejskiej.
Porada
Jak poprawnie skonfigurować Android Auto? [Poradnik + Wideo]
Jak poprawnie skonfigurować Android Auto? [Poradnik + Wideo]
Masz samochód kompatybilny z Android Auto, ale z nieznanych Ci powodów funkcja ta nie chce działa? Pokazujemy, jak poprawnie skonfigurować Android Auto.
Porada
Kupiłeś Chromebook'a? Sprawdź, jak skonfigurować Chrome OS
Kupiłeś Chromebook'a? Sprawdź, jak skonfigurować Chrome OS
Chromebook to świetna maszyna do czytania oraz lekkiej pracy biurowej. W niniejszym poradniku pokazujemy, jak szybko i sprawnie skonfigurować nowe urządzenie z Chrome OS.
Jak spersonalizować komputer z Windows 10
Komputer jest nieodzowną częścią naszego życia. Pokazujemy, jak dostosować go do własnych potrzeb.
Windows 10: Jak skonfigurować nowy komputer
Zakup nowego komputera lub laptopa to nie tylko kilka kliknięć w sieci lub wycieczka do sklepu. Będziesz musiał również zadbać, aby odpowiednio skonfigurować nowe urządzenie.
Ultimate Boot CD (UBCD) 5.3.3
Narzędzie w postaci bootowalnej płyty CD przeznaczonej do naprawiania, konfigurowania i diagnozowania naszego systemu.
Smart TV - optymalne korzystanie z odbiornika
Znając właściwe sztuczki, możesz wycisnąć z telewizora lepszą jakość obrazu, usprawnić odtwarzanie filmów i zoptymalizować współpracę z urządzeniami zewnętrznymi. Przeczytaj, jak to zrobić.
Windows Home Server 2011 w praktyce
Windows Home Server 2011 to idealny przykład na to, że serwerowy system operacyjny nie zawsze musi być skomplikowany w obsłudze i wymagający sprzętowo. Ten adresowany do użytkownika domowego produkt ułatwi zarządzanie danymi i multimediami w sieci lokalnej oraz dopilnuje regularnej aktualizacji i archiwizacji pracujących w niej komputerów
Instalacja OpenSUSE w praktyce
openSUSE do dopracowana i rozbudowana dystrybucja Linuksa. Novell, który opiekuje się tym projektem dba, by wszystko było dopracowane i aktualne. System jest również dopracowany wizualnie. Zobacz, jak zainstalować ten wariant linuksa na swoim komputerze.
Pierwsze kroki z Linux Mint - sieć, bezpieczeństwo i zalety wine
Linuksy uważane są za trudne w obsłudze, kojarzą się z tekstową konsolą, brakiem sterowników i dostępu do najciekawszych programów. Czas zmienić te stereotypy. Systemy linuksowe łatwo się instaluje, praktycznie wszystkie operacji można przeprowadzić z poziomu interfejsu graficznego są szybkie i elastyczne. Wystarczy poświęcić chwilę by poznać ich funkcje i możliwości. Pokazujemy jak stawiać pierwsze kroki w Linux Mint.
Pierwsze kroki z Linux Mint - instalacja, programy i sterowniki
Linux Mint to jedna z najpopularniejszych dystrybucji Linuksa. Uważana jest z najbardziej przyjazną użytkownikowi. Zawiera wszystkie najpotrzebniejsze do pracy programy i narzędzia. Czy początkujący użytkownik, który nie miał wcześniej kontaktu z Linuksem będzie w stanie z niej skorzystać? Sprawdziliśmy to.
Tajemnice Comodo Personal Firewall
Znajomość obsługi firewalla i tajemnic konfiguracji pozwala do maksimum wykorzystać jego możliwości. Bardzo często bowiem domyślne opcje skonfigurowane są zbyt ogólnie i na niskim poziomie ochrony. Wystarczy jednak poświęcić chwilę, by żaden intruz nie był w stanie dostać się do naszego komputera i żaden złośliwy program uszkodzić danych.
Triki do ZoneAlarm
Firewall obok programu antywirusowego to jeden z podstawowych elementów ochrony systemu i danych przed nieupoważnionym dostępem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Każda zapora, jak każdy program komputerowy ma jednak swoje tajemnice. Warto poświęcić chwilę i poznać sposoby konfiguracji oraz metody używania różnych funkcji tak, by do maksimum wykorzystać oferowane przez nie bezpieczeństwo.
Konfiguracja Zapory systemu Windows
Dobrze skonfigurowana zapora gwarantuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Ochroni przed atakami z Internetu i zagrożeniami z wewnątrz. Poznaj tajemnice Zapory systemu Windows
Dobrze dopasowany pasek zadań
Pasek zadań Windows nie musi być zawsze taki sam. Zamiast u dołu ekranu można go umieścić u góry, po prawo bądź lewo. Opcje konfiguracyjne pozwalają zmienić zachowanie ikon zasobnika i sposób wyświetlania przycisków programów. Dostosuj pasek do swoich potrzeb.
Konfiguracja zapisu punktów przywracania w Windows 7
Zapis punktów przywracania to jeden ze sposobów zabezpieczenia się przed awarią systemu i oprogramowania. Warto wiedzieć, jak konfigurować zajmowane przez nie miejsce, usuwać stare kopie czy rejestrować własne. Dzięki temu nie stracisz na poziomie bezpieczeństwa, a zyskasz na przestrzeni na dysku.
1
2
3
4
5
...
69
Następna
strona
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »